مقالات

تاب سرسره سنجاب:

تاب سرسره سنجاب:
بازی کردن یک امر جالب و جذاب برای همه کودکان می باشد که دوست دارند تمام وقت خود را به آن بپردازند.اگر شما می خواهید یک هدیه عالی و سرگرم کننده برای کودکتان خریداری کنید.یک هدیه که با دیدنش فرزندتان ذوق کند و جذبش شود تاب سرسره طرح سنجاب گزینه بسیار مناسب و یک انتخاب عالی برای شما به حساب می آید.

تاب سرسره سنجاب از جنس پلی اتیلن ساخته شده است و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو می باشد و به راحتی شسته شده و خیلی راحت هم جا به جا می شود.می توان از آن در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالار ها، منازل و آپارتمان نیز استفاده کرد. تاب سرسره سنجاب طراحی رنگ خاصی دارد که برای کودکان دوست داشتنی و جذب کننده می باشد.طرح این تاب سرسره به شکل سنجاب ریخته شده است که باعث می شود کودک عاشق بازی با آن شود و احساس کند با یک حیوان به بازی و سر گرمی مشغول است.

تاب سرسره سنجاب یک پکیج دوست داشتنی است و شامل یک سرسره یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. سر آن دارای شیب ملایمی است و از استاندارد بالایی برخوردار است.پله های آن استاندارد می باشند و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به راحتی بتوانند از آن بالا برود.دارای لبه های گردی است تا کودک حنگام بازی آسیبی نبیند.

تاب سرسره سنجاب را با بازی های دیگر برای کوچولو ها ترکیب کنید و اجازه دهید تا فرزندتان به بازی های بیشتر و متنوع مشغول باشد. برای مثال از لگو فله ای در کنار تاب سرسره سنجاب استفاده کنید تا کودک به بازی فکری مشغول گردد. این بازی فکری تأثیرات مثبت زیادی بر روحیه فرزند شما خواهد داشت.به راحتی یک یا چند کودک را می تواند به بازی دور هم مشغول کند.جنس لگو فله ای از جنس پلاستیک می باشد و رنگ بندی شاد و مختلفی دارد. به راحتی قطعات آن در هم فرو رفته و اشکال مختلفی را شکل می دهند.بازی با آن باعث قدرت تفکر، تخیل و قدرت ذهنی در آنان می شود.
می توانید از ماهی تعادلی نیز استفاده کنید این بازی نیز بازی کم جا و دوست داشتنی است و تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ برای کودکان می باشد.رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و از استاندارد بالایی برخوردار است. قابل شست و شو می باشد و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است. از دیگر محصولات پر کاربرد و مورد نیاز کودکان به صندلی استار اشاره میکنیم که نشیمن راحتی دارد و کودک برای تایم استراحت یا پرداختن به مطالعه و همچنین خوردن صبحانه یا عصرانه به این صندلی نیاز پیدا می کند.
جنس آن از پلی اتیلن بوده و رنگبندی شاد و جذابی دارد. به راحتی شسته و تمیز می شود و دارای استاندارد خیلی بالایی است و از عمر بالایی برخوردار است.
فاصله نشیمن این صندلی تا زمین ۲۹ سانتی متر است. توجه داشته باشید که مقاومت وزنی این صندلی بسیار بالاست و افراد بزرگسال نیز می توانند به راحتی بر روی آن بنشینند اما ابعاد آن بیشتر مناسب گروه سنی4 سال، مهدکودک و پیش دبستانی و به طور کلی قبل از ۷ سال است.
خلاصه:

بازی کردن یک امر جالب و جذاب برای همه کودکان می باشد که دوست دارند تمام وقت خود را به آن بپردازند.تاب سرسره سنجاب یک بازی دوست داشتنی است که شما می توانید جهت استفاده کودک از آن استفاده کنید.جنس آن از پلی اتیلن ساخته شده است و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است. طرح این تاب سرسره به شکل سنجاب ریخته شده است که باعث می شود کودک عاشق بازی با آن شود و احساس کند با یک حیوان به بازی و سر گرمی مشغول است.
سر آن دارای شیب ملایمی است و از استاندارد بالایی برخوردار است.پله های آن استاندارد می باشند و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به راحتی بتوانند از آن بالا برود.
تاب سرسره سنجاب را با بازی های دیگر برای کوچولو ها ترکیب کنید.برای مثال از لگو فله ای در کنار تاب سرسره سنجاب استفاده کنید تا کودک به بازی فکری مشغول گردد. این بازی فکری تأثیرات مثبت زیادی بر روحیه فرزند شما خواهد داشت.از ماهی تعادلی نیز استفاده کنید این بازی کم جا و دوست داشتنی است و تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ برای کودکان می باشد. در کنار بازی ها میز و صندلی کودک فراموش نشود. پیشنهاد می کنیم از میز و صندلی استار استفاده کنید. فاصله نشیمن این صندلی تا زمین ۲۹ سانتی متر است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *