مقالات

تاب سرسره سنجاب:

تاب سرسره سنجاب:
انجام بازی های هیجانی و پر تحرک معمولا بین کودکان بسیار خاص و دوست داشتنی هستند و اکثر آنان دوست دارند که وقت زیادی را به اینگونه بازی ها سپری کنند. با هم سن و سال هایشان بازی کنند، بخندند، شیطنت کنند و برای خود دوست انتخاب نمایند.
تاب سرسره سنجاب یکی از اسباب بازی هایی است که به سادگی کودک راجذب خود کرده و با آن به فعالیت و جنب و جوش واداشته می شوند. یک اسباب بازی ایده آل جذاب و دوست داشتنی که شما می توانید از آن در منزل، آپارتمان، باغ ها، تالار ها، مراکز خرید، حیاط منازل، مهد کودک ها، و خانه بازی ها نیز استفاده کنید و در اختیار کوچولو ها قرار دهید.
تاب سرسره سنجاب یک پکیج جذاب برای بازی می باشد که شامل سه قسمت: تاب، سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.قابل شست و شو بوده و بسیار مقاوم است و از عمر بالایی برخوردار است.برای تمیز کردن آن شما می توانید یک دستمال مرطوب را بر سطح آن بکشید و به سادگی گرد و غبار و آلودگی را از آن بگیرید.تاب سرسره سنجاب از جنس پلی اتیلن می باشد و طراحی رنگ آن جذاب و زیبا بوده و همچنین طراحی آن که به شکل یک سنجاب است به جذابیت آن افزوده و برای کودکان جالب می باشد و باعث می شود که کودک حین بازی تخیل کند و احساس کند با یک سنجاب بزرگ دوست است و به بازی با آن مشغول می شود.از استاندارد خوبی بر خوردار است و لبه های گردی داشته و فاقد لبه های تیز و برنده است.پله های آن استاندارد بوده و دوتا دسته نیز کنار آن قرار داده شده است تا کودک به کمک آن از اسباب بازی خود به راحتی استفاده کند.
تاب سرسره سنجاب هرچند که بازی کامل و هیجانی به حساب می آید اما فراموش نکنید که استفاده از یک بازی همیشه برای کودکان خسته کننده بوده است و معمولا دوست دارند از بازی های متنوعی استفاده کنند.بنا بر این در کنار آن از چند مدل بازی دیگر هم استفاده ببرید برای مثال از بازی ماهی تعادلی بهره ببرید که از جمله بازی های لذت بخش بین کوچولو ها می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است.بازی با آن بسیار راحت بوده و کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. سطح سیقلی و شیب ملایم آن این عمل را آسان می سازد.دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است و کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ می کند. رنگ بندی متنوعی دارد و به راحتی حمل و جا به جا می شود.می توانید از لگو فله ای نیز استفاده کنید. این بازی فکری قابلیت های زیادی دارد از جمله قدرت ذهن و قدرت تفکر و قدرت تخیل کودک را افزایش می دهد و هیچگاه تکراری نمی شود چرا که کودک می تواند بار ها آن را خراب کرده و دوباره از نو بسازد.جنس آن از پلاستیک می باشد و رنگ بندی متنوعی دارد. به سادگی می تواند یک یا چند کودک را دور هم جمع کند.بهتر است در کنار بازی ها یک مدل میز و صندلی نیز قرار دهید مثل میز و صندلی چیکو که از محبوبیت زیادی هم برخوردار است.جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت بالایی دارد به راحتی جا به جا می شود و شما می توانید آن را در هر مکانی که با کودک سروکار دارد استفاده نمایید دارای تنوع رنگ بوده و قابلیت شست و شو نیز دارد.
خلاصه:
انجام بازی های هیجانی و پر تحرک معمولا بین کودکان بسیار خاص و دوست داشتنی هستند و اکثر آنان دوست دارند که وقت زیادی را به اینگونه بازی ها سپری کنند.
تاب سرسره سنجاب یکی از اسباب بازی هایی است که به سادگی کودک راجذب خود کرده و با آن به فعالیت و جنب و جوش واداشته می شوند.قابل شست و شو بوده و جنس آن از پلی اتیلن می باشد. از استاندارد خوبی بر خوردار است و لبه های گردی دارد.
تاب سرسره سنجاب هرچند که بازی کامل و هیجانی به حساب می آید اما فراموش نکنید که استفاده از یک بازی همیشه برای کودکان خسته کننده است و معمولا دوست دارند از بازی های متنوعی استفاده کنند.می توان در کنار آن از بازی ماهی تعادلی بهره ببرید که از جمله بازی های لذت بخش بین کوچولو ها می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است.بازی با آن بسیار راحت بوده و کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد.می توانید از لگو فله ای نیز استفاده کنید. این بازی فکری قابلیت های زیادی دارد از جمله قدرت ذهن و قدرت تفکر و قدرت تخیل کودک را افزایش می دهد و هیچگاه تکراری نمی شود چرا که کودک می تواند بار ها آن را خراب کرده و دوباره از نو بسازد.بهتر است در کنار بازی ها یک مدل میز و صندلی نیز قرار دهید مثل میز و صندلی چیکو که از محبوبیت زیادی هم برخوردار است.جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت بالایی دارد به راحتی جا به جا می شود و شما می توانید آن را در هر مکانی که با کودک سروکار دارد استفاده نمایید.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *