مقالات

تاب سرسره سنجاب

تاب سرسره سنجاب از جمله بازی هایی می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. بین کودکان بسیار محبوب می باشد و از قابلیت های زیادی برخوردار است. به دلیل طرح زیبای آن که به شکل یک سنجاب می باشد کودکان خیلی زود با آن ارتباط برقرار می‌کنند و مشغول به بازی کردن با آن می‌شوند. طراحی آن که به شکل یک سنجاب می باشد باعث می شود که کودک تخیل نماید و احساس کند که با یک سنجاب بزرگ به بازی مشغول است و باعث می‌شود که به آشنا شدن با حیوانات جنگلی دیگر نیز ترغیب شود که باعث تقویت شناختی و اطلاعات کوچولوها می شود.
تاب سرسره سنجاب از جنس پلی اتیلن می باشد که از عمر بالایی برخوردار است و با استفاده خوب از آن می توانید چندین سال هم از آن استفاده نمایید. قابل شستشو نیز می‌باشد و به راحتی و خیلی زود هم خشک می‌شود. قابل حمل بوده و به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید و در هر مکانی که دوست داشتید بچینید. جذابیت بالایی دارد به این دلیل که شامل سه بازی یک جا می باشد. به سادگی کودک را سر گرم می سازد و کوچولوها از وقت گذراندن با آن حسابی لذت می برند.
تاب سرسره سنجاب تحمل وزن تا 40 کیلوگرم را دارد و بازی کردن با آن باعث می‌شود که روحیه کوچولوها حسابی شاد شود و احساس خوبی را به آنان انتقال می دهد که در کل باعث استقلال در کودکان می‌شود و این مسئله تاثیرات مثبت خوبی در شیوه زندگی و آینده کوچولوها خواهد داشت. ترکیب رنگ آن نیز باعث می‌شود کودکان جذب آن شوند و به راحتی کودک را به فعالیت و تحرک وا می‌دارد. تحرک بدنی و فعالیت فیزیکی یک امر بسیار مهمی در زندگی کودکان می‌باشد که باید هر روزه به آن بپردازند تا رشد کنند و قدرت بدنی و جسمانی خود را افزایش دهند.
تاب سرسره سنجاب دارای یک حلقه بسکتبال می باشد تا کودک به بازی توپی نیز بپردازد. بازی های توپی بسیار پرتحرک بوده و از بازی های مورد علاقه کودکان محسوب می‌شود. البته این حلقه قابل جداسازی نیز می باشد. جهت بازی های پر تنوع و کسل نشدن کوچولوها از چند اسباب بازی دیگر هم استفاده نمایید. اسباب بازی هایی مثل ماهی تعادلی که جزو بازی های پرمصرف، جذاب با قیمت مناسب است که بسیار کم جا بوده و حسابی کودکان را سرگرم می سازد. در رنگ بندی شاد و متنوع به تولید می‌رسد و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. در دو مدل با سقف و بدون سقف به تولید می‌رسد که به میل و سلیقه شخصی فرزندتان به هر رنگی که دوست داشتید می توانید از سایت دورناتوی سفارش دهید و در کنار تاب سرسره سنجاب بگذارید. میز صندلی نیز یک وسیله مهم برای کودکان می باشد تا بر روی آن نشسته و به فعالیت‌های خود و یا بازی فکری و یا نقاشی بپردازند.میز و صندلی استار از نمونه میز و صندلی های محبوب بین کودکان می باشد که فروش بالایی هم دارد. چرا که از قابلیت‌های بالایی هم برخوردار است از جمله رنگ بندی متنوع و مقاومت بسیار بالای آن است که تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلو را هم دارد. پایه های ضربدری آن مانع افتادن کودکان می شود. میز آن نیز به راحتی 4 کودک را می تواند دور خود جای دهد. به میل خود می توانید از مدل های میز و صندلی دیگر هم استفاده ببرید مثل میز و صندلی چیکو که از جذابیت و طراحی خاصی برخوردار است و بسیار شیک و کودک پسند می باشد.عمر بالایی دارد و در رنگ بندی شادی به توليد می‌رسد
خلاصه:
تاب سرسره سنجاب از آن دسته وسیله های محبوب و دوست داشتنی بین کوچولو ها می باشد که قابلیت های فراوانی دارد. طراحی خاص آن که به شکل یک سنجاب می باشد باعث می‌شود که کودکان جذب آن شوند و به فعالیت واداشته شوند و این امر باعث رشد کودکان و قدرت بدنی و جسمانی در آنها می‌شود. دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. یک بازی توپی که فرزند شما را حسابی سرگرم می سازد. تاب سرسره سنجاب از جنس پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است و قابل شستشو نیز می باشد. قابل حمل بوده و به سادگی می توانید آن را جا به جا کنید. در کنار تاب سرسره سنجاب از بازی هایی مثل ماهی تعادلی نیز استفاده کنید و ایجاد تنوع در بازی‌های کودکان نمایید این اسباب بازی بسیار جذاب بوده و در رنگ بندی متنوع به تولید می‌رسد. دارای عمر بالایی بوده و کودکان را به فعالیت و تحرک درمی‌آورد. صندلی نیز جزو وسایل مورد نیاز کودکان می‌باشد. یک وسیله تا کودک بر روی آن بنشیند و به فعالیت بپردازد. مدل میز و صندلی استار گزینه عالی به حساب می‌آید که بسیار پرفروش می‌باشد. پایه‌های آن به صورت ضربدری می باشد تا مانع افتادن کودکان شود. مدل میز و صندلی چیکو نیز بسیار شیک و دوست داشتنی می باشد و نشیمن راحت آن باعث می شود تا کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نشود.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *