مقالات

تاب سرسره دلفین:

تاب سرسره دلفین:
بازی کردن یک جزء جدا نشدنی در بین کودکان است که تمام دنیای آنان در همین بازی کردن خلاصه می شود. در هر شرایطی فقط به بازی کردن فکر می کنند و دوست دارند بازی های آنان پررنگ و نگار و همراه با شیطنت باشد که البته برای آنان بسیار خوب است چرا که کودک باید بازی کند و بین همین بازی کردن ها قدرت بدنی، قدرت ذهنی، قدرت فکری، و قدرت لامسه خود را تقویت و رشد می کنند و یاد می گیرند. حین بازی کردن دست ها، پا و بدن کودک به فعالیت واداشته می‌شود که باعث قدرت عضلانی آنها می‌شود. ایجاد زمینه های بازی های متنوع و شیرین جهت سرگرم کردن کودکان، ایجاد یک فضای دوست داشتنی که کودک خوشحال شود وظیفه هر پدر و مادری می باشد.ما یک وسیله بازی دوست داشتنی را به شما معرفی میکنیم که محال است کودک با دیدن آن ذوق زده نشود.
تاب سرسره دلفین از جمله پربازدید‌ترین و پر فروش ترین مدل های اسباب بازی بین انواع مدل های تاب و سرسره می باشد که جزء جدیدترین تولید ها در دنیای کودکان به حساب می‌آید. یک پکیج کامل و بادوام با ماندگاری بالا که کوچولوهای شما را حسابی به خود سرگرم می سازد. این مدل تاب سرسره دلفین دارای ویژگی های منحصر به فردی است که جهت مصارف خانگی، خانه بازی ها، باغ ها، پارک‌ها، ویلاها و مهدکودک ها مورد استفاده می باشد. از جمله اینکه شما می توانید آن را به صورت تکی تکی و جدا از هم استفاده کنید و یا به دلخواه از هر سه بازی آن در کنار هم استفاده ببرید. بازی شیرین و پر مصرف در دنیای کوچولوها که عاشق آن هستند. تاب سرسره و سبد بسکتبال، این اسباب بازی به آسانی سر هم می شود و به راحتی هم از هم باز می شود و بدون هیچگونه ابزاری می توانید آن را سرهم کنید.
تاب سرسره دلفین دارای استانداردهای روز دنیا بوده و لبه‌های گرد آن مانع آسیب دیدگی کودکان حین استفاده می‌شود و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد. از نسل جدید سرسره های چند تکه می باشد. پله های آن فاصله کمتری نسبت به دیگر مدل‌های موجود دارد که دو تا دسته کشیده کنار آن جهت استفاده راحت تر و برقراری تعادل کودک قرار داده شده است و مجموعا شامل ۴ پله می باشد. طراحی زیبا و ظرافت و استحکام بالای تاب سرسره دلفین، این اسباب بازی را بین دیگر مدلها بسیار محبوب کرده است. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است به طوری که با استفاده از آن می توانید چندین سال هم از آن استفاده نمایید. قابل شست و شو بوده و به راحتی و با یک دستمال مرطوب می توانید آن را مثل روز اولش کنید. طول سر خور این اسباب بازی شیرین ۱۷۰ سانتیمتر می باشد.
تاب سرسره دلفین مناسب گروه سنی ۱ تا ۶ سال بوده و فاقد موج است که این مسئله مانع
کاهش سرعت کوچولوی شما شده و می‌تواند با سرعت بالا تری سر بخورد و از بازی خود لذت ببرد. البته به دلخواه می توانید از دیگر مدل های تاب سرسره نظیر تاب سرسره طرح سنجاب بهره ببرید که به دلیل ساختار زیبا به مکان شما رنگ و لعاب می‌دهد و ساختار شیکی دارد. رنگ بندی متنوع و شادی دارد و همانند تاب سرسره دلفین یک پکیج کامل به حساب می‌آید که شامل یک سرسره یک تاب و یک سبد بسکتبال می باشد. سرسره موزی نیز از انواع سرسره ها می باشد که به دلیل طرح جذاب بسیار مورد توجه مدیران مهد کودک و خانه بازی ها قرار گرفته است. البته در منازل هم از آن بسیار مصرف میشود چرا که بسیار کم جا و استاندارد بوده و به راحتی هم جا به جا می شود.
تاب سرسره دلفین را اگر برای مهد کودک و خانه بازی ها خریداری می نمایید حتما از دیگر مدل‌های اسباب بازی روز دنیا بهره ببرید تا کودکان را جذب مکان خود کنید و از بازی در مهد کودک و یا خانه بازی شما نهایت لذت را ببرند. برای مثال می توان یک استخر توپ با توپ استیخری های پلاستیکی بادی رنگی مکان خود را حسابی تغییر دهید و تونل هزار پای کودک را که بسیار مقاوم است به گونه‌ای که کودکان می‌توانند بر روی آن بنشینند را و یا انواع سرسره های موجود را درون آن بگذارید و به کلی فضا را عوض کنید.
تاب سرسره دلفین بسیار کار آمد برای کودکان بوده و تاب آن هم شامل پشتی و هم محافظ در جلو می باشد و خیال شما را از نیفتادن کودک تان راحت می کند. در کنار آن حتماً از مدل‌های دیگر بازی کودکان استفاده کنید تا کوچولویتان را حسابی به تکاپو و بازی وادارید و لذت و هیجان را به آن منتقل نمایید. می توانید چند ماهی تعادلی خریداری نمایید و هر یک را گوشه مکان خود بچینید.این اسباب بازی دارای رنگ بندی متنوع و عمر طولانی و مقاومت بسیار بالایی است و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد.دو تا دسته کنار آن است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند. قابل شست و شو و حمل آسان است.لگو فله ای نیز بسیار بازی خاطره انگیز و لذت بخش است و هم زمان چندین کودک را می تواند سرگرم خود کند. هیچ وقت حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که کودک می تواند بارها و بارها آن را خراب کند و از نو دوباره بسازد.
جنس آن از پلاستیک بوده و به سادگی خراب نمیشود.
خلاصه:
تاب سرسره دلفین یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین اسباب بازی ها بین دنیای کودکان می باشد که دارای مقاومت بالا، ظرفیت قابل قبول و طراحی بسیار شیک و زیبا است. دارای چهار پله و دو تا دسته کنار آن جهت برقراری تعادل کودکان. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. می‌توان آن را به صورت جدا و یا با هم استفاده کرد و در کل یک پکیج بازی کامل و دوست داشتنی به حساب می آید مورد استفاده کودکان 1 تا 6 سال بوده و طراحی خاص آن هر کودکی را جذب خود می‌کند. در کنار آن حتماً از بازی‌های دیگر که در دنیای کودکان پر اهمیت است بهره ببرید مثل لگو فله ای که یک بازی خاطره انگیز و دوست داشتنی است و دارای عمر طولانی که به راحتی خراب نمی شود.جنس آن از پلاستیک است و به راحتی چندین کودک را می‌تواند دور خود جمع کند.ماهی تعادلی نیز از گروه بازی های دوست داشتنی و زیبا است که کودکان به بازی با آن علاقه نشان می دهند. دارای رنگبندی متنوع می باشد که کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. استخر توپ از بازی‌های پر هیجان است که در جذب کودکان بسیار موثر به حساب می‌آید می‌توانید آن را خریداری نمایید و تونل هزار پا یا انواع مدل سرسره موجود را درون آن قرار دهید و فضای خود را حسابی جذاب کنید. تاب سرسره طرح سنجاب نیز همانند تاب سرسره دلفین یک پکیج کامل به حساب می‌آید که دارای یک سرسره یک تاب و یک سبد بسکتبال است. طراحی قابل قبول و از استاندارد بالایی برخوردار است که یک خرید عالی به حساب می‌آید.سرسره موزی هم از مدل های پرفروش است که نمونه آن را زیاد می بینیم که به دلیل وزن آن و همچنین کم جا بودن و قابل حمل بودنش و طراحی شکیل و شیب ملایم بین کودکان بسیار محبوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *