مقالات

تاب سرسره دلفین

تاب سرسره دلفین: یکی از محبوب ترین اسباب بازی هایی است که این روزها از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است چرا که نبود فضای بازی کافی برای کوچولوها و بیماری‌های همه گیر و همچنین بازی‌های کامپیوتری که باعث بی تحرکی کودکان می‌شود والدین را به سمت این پکیج کشیده است که با وجود آن سعی بر سر گرم کردن فرزند خود، و به تحرک و فعالیت وا داشتنش می نمایند.

تاب سرسره دلفین همانطور که از نامش پیدا است به شکل یک دلفین طراحی شده است که جذابیت بازی را برای کودکان چند برابر می کند. دارای یک سرسره ی چهار پله و یک عدد تاب استاندارد با یک پشتی راحت و یک گارد برای ایمنی بیشتر می باشد. فاصله پله‌ها و تعداد آن‌ها کاملا استاندارد بوده و مناسب برای کودکان 1 تا 6 سال می باشد و تحمل وزن 50 کیلوگرم را دارد.

تاب و سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن مرغوب بوده که قابل شست و شو است. لبه های سرسره مدل دلفین بلند تر از بقیه سرسره ها می باشد.طول سرخور این سرسره کودک 170 سانتی متر بوده و ارتفاع سرخور آن 85 سانتی متر است. رنگ بندی متنوعی دارد که متناسب با سلیقه ی خود یا دکور فضایتان رنگ دلخواه خود را سفارش می دهید. همچنین کنار سرسره حلقه کوچکی است که برای بازی بسکتبال مناسب است.
کودکان از بازی با سرسره لذت زیادی می برند و همیشه کودک به سمت سرسره جذب می شود.
اگر سرسره ی با ارتفاع بیشتر بخواهید ما به شما سرسره ی موزی را پیشنهاد میکنیم که ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و اسب و سنجاب بیشتر است و به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان 3 سال به بالا مناسب‌تر است. طراحی جمع و جوری دارد و معمولاً در تمام خانه‌های بازی وجود دارد؛
سرسره موزی در مقایسه با سرسره‌های مشابه تحمل وزن بیشتری دارد.
بسیار مقاوم بوده و تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند.
البته در این مقاله درناتوی، میز و صندلی چیکو را پیشنهاد میدهد.
میز چیکو یک میز گرد با چهار پایه‌ی جدا شونده که در رنگ بندی شاد و جذاب به تولید رسیده است. رویه بزرگ این میز امکان این را می دهد که 3 یا 4 کودک همزمان دور میز بنشینند و مشغول بازی یا نقاشی و یا خوردن عصرانه یا صبحانه شوند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو می باشد.
صندلی چیکو به سبب شکلی که دارد به آن صندلی توت فرنگی ویا صندلی گوجه ای نیز می گویند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از استحکام و کیفیت خوبی برخوردار است و قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد.
همچنین این صندلی را میتوانید به عنوان هدیه تولد برای کودکان تا رده سنی۷سال در نظر بگیرید.
صندلی کودک چیکو در مراکزی که کودکان رفت و آمد دارند مانند آموزشگاه موسیقی کودک ، مهد کودک ، مطب پزشکان اطفال و …مورد استفاده قرار می گیرد.

خلاصه:

تاب سرسره دلفین همانطور که از نامش پیدا است به شکل یک دلفین طراحی شده. دارای یک سرسره ی چهار پله و یک عدد تاب استاندارد با یک پشتی راحت و یک گارد برای ایمنی بیشتر می باشد. فاصله پله‌ها و تعداد آن‌ها کاملا استاندارد بوده و مناسب برای کودکان 1 تا 6 سال می باشد. تحمل وزن 50 کیلوگرم را دارد.
تاب و سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن مرغوب بوده که قابل شست و شو است. لبه های سرسره مدل دلفین بلند تر از بقیه سرسره ها می باشد. اگر سرسره ی با ارتفاع بیشتر بخواهید ما به شما سرسره ی موزی را پیشنهاد میکنیم.
البته در این مقاله درناتوی، میز و صندلی چیکو را پیشنهاد میدهد.
میز چیکو یک میز گرد با چهار پایه‌ی جدا شونده که در رنگ بندی شاد و جذاب به تولید رسیده است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *