مقالات

تاب سرسره دلفین:

تاب سرسره دلفین:
اگر به فکر خرید یک اسباب بازی با کیفیت با مرغوبیت و کارایی بالا جهت سرگرم نمودن کودکان هستید و یا حتی یک هدیه که حسابی کودک را ذوق زده کند و سر شوق بیاورد و بتواند کوچولو هارا سرگرم و به فعالیت وادارد پیشنهاد درناتوی به شما تاب سرسره دلفین می باشد که نمونه یک اسباب بازی هیجانی و پر طرفدار بین تمامی کودکان است.
تاب سرسره دلفین نسبت به نمونه های دیگر تاب سرسره قیمت بیشتری دارد اما توجه داشته باشید که این نیز به این معنی است که در این وسیله بازی از قالب های آمریکایی و با کیفیت و ظرافت و دقت بسیار بالا همچنین تحمل وزنی بیشتری به کار برده شده است. طول سرخور تاب سرسره دلفین 170 بوده و ارتفاع سرخور آن 85 سانتیمتر است.مناسب گروه سنی 1 تا 6 سال می باشد و می توان از آن در مهد کودک ها، خانه بازی ها، ویلاها، تالار ها، باغ ها، پارک ها، حیاط منازل، آپارتمان ها، فروشگاه ها و منازل نیز استفاده کرد.
تاب سرسره دلفین رنگ بندی شیک جدید و زیبایی دارد و طراحی آن که به شکل دلفین است بسیار چشم نواز است و لبه های آن نسبت به دیگر مدل ها بلند تر می باشد. فاقد لبه های تیز و غیر استاندارد است و کوچولوی شما با استفاده از آن هیچگونه آسیبی نمیبیند چرا که از استاندارد بالایی برخوردار است. دارای 4 پله با فاصله استاندارد است که پله چهارم به سر آن وصل است. تاب آن نیز دارای پشتی بسیار راحت و محافظ جلو است و تحمل وزن تا 25 کیلو گرم را دارد و سر آن تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را.
تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن با کیفیت بالا است و قابل شست و شو و مقاوم در برابر عوامل طبیعی مثل سرما گرما رطوبت و غیره می باشد.اگر به دنبال راحتی حال کوچولو ها هستید و دوست دارید تا وسایل بازی کودک در سایز و ابعاد با طرح ها و شکل بچگانه باشد و با آن ها احساس راحتی داشته باشد بهتر است در کنار این بازی ها از یک مدل میز و صندلی نیز استفاده کنید و اجازه دهید تا کودک شما با استفاده از این اسباب بازی ها و وسایل کودکانه احساس شادی و حس استقلال پیدا کند. شما می توانید صندلی رامو را برای کودکتان انتخاب نمایید و در کنار اسباب بازی هایش آن را بگنجانید. این صندلی از جنس پلی اتیلن می باشد و مقاومت بسیار بالایی دارد و شامل یک نشیمن پهن و راحت است.حمل و جابه جایی راحتی دارد و به دلیل اینکه در هم قرار می گیرند فضای کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد.صندلی رامو بسیار زیبا و مقاوم به تولید رسیده است و جزء پر فروش ها قرار گرفته است. برای تنوع بیشتر بازی ها از راکر حیوانات و یا ماهی تعادلی که از یک خصوصیت بر خوردارند با این تفاوت که شکل های مختلفی دارند استفاده نمایید. راکر حیوانات از جنس پلی اتیلن و بسیار مقاوم است و عمر بالایی دارد قابل شست و شو و حمل و جابه جایی است و بازی با آن بسیار آسان است.کودک سوار بر آن به جلو و عقب سُر می خورد.
خلاصه:
اگر به فکر خرید یک اسباب بازی با کیفیت با مرغوبیت و کارایی بالا جهت سرگرم نمودن کودکان هستید پیشنهاد درناتوی به شما تاب سرسره دلفین می باشد که نمونه یک اسباب بازی هیجانی و پر طرفدار بین تمامی کودکان است.در این وسیله بازی از قالب های آمریکایی و با کیفیت و ظرافت و دقت بسیار بالا و تحمل وزنی بیشتر به کار برده شده است. طول سرخور تاب سرسره دلفین 170 بوده و ارتفاع سرخور آن 85 سانتیمتر است.مناسب گروه سنی 1 تا 6 سال می باشد و می توان از آن در مهد کودک ها، خانه بازی ها، ویلاها، تالار ها، باغ ها، پارک ها، حیاط منازل، آپارتمان ها، فروشگاه ها و منازل نیز استفاده کرد.تاب سرسره دلفین رنگ بندی شیک جدید و زیبایی دارد و طراحی آن که به شکل دلفین است بسیار چشم نواز است.اگر به دنبال راحتی حال کوچولو ها هستید از یک مدل میز و صندلی نیز استفاده کنید و اجازه دهید تا کودک شما با استفاده از این اسباب بازی ها و وسایل کودکانه احساس شادی و حس استقلال پیدا کند. شما می توانید صندلی رامو را برای کودکتان انتخاب نمایید. این صندلی از جنس پلی اتیلن می باشد و مقاومت بسیار بالایی دارد و شامل یک نشیمن پهن و راحت است. برای تنوع بیشتر بازی ها از راکر حیوانات و یا ماهی تعادلی که از یک خصوصیت بر خوردارند با این تفاوت که شکل های مختلفی دارند استفاده نمایید. راکر حیوانات از جنس پلی اتیلن و بسیار مقاوم است و عمر بالایی دارد.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *