مقالات

تاب سرسره دلفین:

تاب سرسره دلفین:
کودکان همیشه علاقه دارند که دور تا دورشان پر از اسباب بازی های رنگارنگ و متنوع باشد.وجود این اسباب بازی ها باعث می شود تا به بازی های بیشتری بپردازند و در کنار هم سن و سال هایشان وقت بگذرانند.بازی ها نقش بسیار پررنگ و مفیدی برای کودکان دارند و طی بازی کردن کودکان یاد می گیرند، رشد می کنند، فعالیت می نمایند و به تحرک واداشته می شوند. ما در این مقاله به شما یک اسباب بازی بسیار دوست داشتنی را معرفی می کنیم تا با هدیه دادن آن به فرزندتان شادی را به منزلتان بیاورید.
تاب سرسره دلفین پیشنهاد جذاب و عالی ما به شما است که از خرید آن لذت خواهید برد. بسیار مفید با خصوصیات جذاب است که به معرفی آن می پردازیم.جنس این اسباب بازی از پلی اتیلن مرغوب است و عمر بالایی دارد و برای چندین سال کودک می تواند از آن استفاده کند.قابل حمل و جابه جایی بوده و به راحتی می توانید آن را در هر مکانی که خواستید بگذارید.تاب سرسره دلفین قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید با یک دستمال مرطوب نیز آن را تمیز کنید. مقاوم در برابر عوامل محیطی مثل سرما و گرما می باشد.رنگ بندی جذاب و متفاوت آن برای کودکان دوست داشتنی می باشد همچنین طراحی شیک و متفاوت آن که به شکل دلفین است باعث می شود تا کودکان با حیوانات دریایی آشنا شوند.
تاب سرسره دلفین را می توانید در منازل، آپارتمان ها، پارک ها، باغ ها، تالارها، حیاط منازل، فروشگاه ها، مهدکودک ها و خانه بازی ها استفاده کنید. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد و از استاندارد بالایی برخوردار است.همچنین دارای لبه های گردی بوده تا مانع آسیب کودکان حین استفاده شود.این پکیج دوست داشتنی که شامل سرسره، تاب و یک سبد بسکتبال است را می توانید به صورت یک جا و یا جدا جدا استفاده کنید.
تاب سرسره دلفین جزء محصولات جدید بوده و با ظرافت و دقت بیشتری نسبت به دیگر مدل های تاب سرسره ساخته شده است. این پکیج به راحتی می تواند دوتا کودک را سرگرم کند. سرسره آن تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را داشته و تاب آن تا 25 کیلو گرم. مناسب گروه سنی 2 تا 8 سال می باشد.
می توانید از آن به تنهایی در مکان خود استفاده کنید اما برای جذابیت بخشیدن به بازی کودکان و سرگرمی بیشتر آنان می توانید در کنار تاب سرسره دلفین از بازی فکری لگو فله ای نیز بهره ببرید. این بازی بسیار برای کودکان جذاب است و علاقه زیادی به آن نشان می دهند.جنس آن از پلاستیک مرغوب بوده و عمر بالایی دارد. قابل شست و شو بوده و می توانید حتی آن را در وان حمام کودک بریزید. به راحتی می تواند یک یا چند کودک را دور هم جمع کند و در کنار هم اشکال مختلفی را بسازند. رنگ بندی متنوع و شادی داشته که بر روحیه کودکان تأثیرات مثبتی دارد. میز و صندلی هم از جمله وسایل مورد نیاز کوچولو ها است که بهتر است در کنار اسباب بازی هایشان یک مدل میز و صندلی خریده و قرار دهید. میز و صندلی کودک چیکو می تواند گزینه مناسبی برای کوچولو ها باشد چرا که از استاندارد بالایی برخوردار بوده و صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد و دارای نشیمن راحتی است. دارای رنگ بندی شاد و متنوعی است و میز آن به راحتی 4 کودک را دور هم می تواند جمع کند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل حمل و شست و شو و جابه جایی است.کودکان با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شوند و می توانند بر روی آن به انجام تکالیف خود و یا خوردن عصرانه و صبحانه بپردازند.
خلاصه:
کودکان همیشه علاقه دارند که دور تا دورشان پر از اسباب بازی های رنگارنگ و متنوع باشد.وجود این اسباب بازی ها باعث می شود تا به بازی های بیشتری بپردازند و در کنار هم سن و سال هایشان وقت بگذرانند.
تاب سرسره دلفین بسیار مفید با خصوصیات جذاب است که به معرفی آن می پردازیم.جنس آن از پلی اتیلن است و عمر بالایی دارد.قابل حمل و جابه جایی و شست و شو می باشد. رنگ بندی جذاب و متفاوت آن برای کودکان دوست داشتنی می باشد و طراحی شیک و متفاوت آن که به شکل دلفین است.
تاب سرسره دلفین را می توانید در منازل، آپارتمان ها، پارک ها، باغ ها، تالارها، حیاط منازل، فروشگاه ها، مهدکودک ها و خانه بازی ها استفاده کنید. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد و دارای لبه های گردی بوده تا مانع آسیب کودکان شود. سرسره آن تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را داشته و تاب آن تا 25 کیلو گرم. مناسب گروه سنی 2 تا 8 سال می باشد. می توانید در کنار تاب سرسره دلفین از بازی فکری لگو فله ای نیز بهره ببرید. این بازی بسیار برای کودکان جذاب است و علاقه زیادی به آن نشان می دهند.جنس آن از پلاستیک مرغوب بوده و عمر بالایی دارد. قابل شست و شو بوده و می توانید حتی آن را در وان حمام کودک بریزید. به راحتی می تواند یک یا چند کودک را دور هم جمع کند.میز و صندلی هم از جمله وسایل مورد نیاز کوچولو ها است. میز و صندلی کودک چیکو می تواند گزینه مناسبی برای کوچولو ها باشد چرا که از استاندارد بالایی برخوردار بوده و صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد و دارای نشیمن راحتی است. رنگ بندی شاد و متنوعی داشته و میز آن به راحتی 4 کودک را دور هم می تواند جمع کند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل حمل و شست و شو و جابه جایی است.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *