مقالات

تاب سرسره دلفین:

تاب سرسره دلفین:
کودکان عاشق بازی های متنوع با طراحی های جدید هستند و دوست دارند وقت زیادی را به بازی مشغول باشند و با هم سن و سال های خود وقت بگذرانند.
تاب سرسره دلفین یکی از محصولات جدید در بین اسباب بازی های کودکان است که از کیفیت و خصوصیات زیادی برخوردار است. طراحی آن به شکل دلفین بوده و کودکان از بازی کردن با آن لذت زیادی میبرند و عاشق این اسباب بازی می شوند. همچنین این طراحی باعث می شود که کودکان به حیوانات دریایی علاقه مند شوند و با آن ها آشنا شوند.تاب سرسره دلفین طراحی رنگ جذابی دارد که برای کودکان جالب می باشد و به سادگی کودک را جذب می کند.دارای 4 پله با فاصله استاندارد است و با ظرافت و دقت بالایی نسبت به دیگر مدل های تاب سرسره به تولید رسیده است. مناسب گروه سنی 1 سال به بالابوده و کودکان به سادگی می توانند از تاب و سرسره آن استفاده کنند و از بازی خود لذت ببرند.
تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن با کیفیت ساخته شده است و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است به راحتی جا به جا می شود و شما در هرمکان و در هر گوشه از منزلتان که خواستید می توانید آن را قرار دهید. برای سرهم بندی آن نیاز به ابزار ندارید. از سه قسمت اصلی تاب، سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال تشکیل شده است.یک وسیله با استاندارد بالا که به راحتی 2 تا کودک می توانند از تاب و سرسره آن استفاده کنند و به فعالیت و تحرک واداشته شوند. فعالیت و تحرک در سنین کودکی باعث رشد طبیعی کودک شده و قدرت بدنی، عضلانی آنان را بالا می برد همچنین سرگرم شدن با هم سن و سال هایشان باعث اجتماعی شدن آنان می شود.
تاب سرسره دلفین قابل استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، ویلاها، تالار ها، باغ ها، منازل، آپارتمان ها، مراکز خرید و حیاط منزل می باشد. مقاوم در برابر عوامل طبیعی چون آب، باران سرما و گرما می باشد. قابل شست و شو بوده و با یک دستمال مرطوب نیز می توانید آن را تمیز و مثل اولش کنید. البته در کنار تاب سرسره دلفین از دیگر اسباب بازی های کودکان استفاده کنید تا کودکان بیشتری بتوانند دور هم به بازی های متنوع بپردازند و همچنین بازی برای آنان حالت یکنواختی پیدا نکند. می توانید ماهی تعادلی را در کنار این اسباب بازی استفاده کنید. یک بازی جذاب، جالب و دوست داشتنی که کم جا بوده و کودکان از بازی با آن لذت زیادی می برند. تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ بوده و در دو مدل با سقف و بدون سقف به تولید می رسد. رنگ بندی متنوع و زیبایی دارد و به سادگی حمل و جابه جا می شود. الاکلنگ مانلی نیز در کنار تاب سرسره دلفین جذابیت زیادی می تواند داشته باشد که هم زمان دوتا کودک به بازی با آن مشغول می شوند. جنس آن از پلی اتیلن و قابل شست و شو نیز می باشد. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و مورد استفاده در منازل، حیاط خانه، باغ ها، ویلاها، تالارها، پارک ها می باشد دوتا دسته کنار آن قرار دارد و از استاندارد خوبی برخوردار است.
تاب سرسره دلفین یک پکیج کامل به حساب می آید و به راحتی می تواند کودکان را در منزل سرگرم سازد.تاب آن تحمل وزن تا 20 کیلو گرم را داشته و سرسره آن 60 کیلو گرم. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد.
خلاصه:
کودکان عاشق اسباب بازی های متنوع بوده و علاقه زیادی به بازی کردن با هم سن و سال هایشان نشان می دهند. تاب سرسره دلفین یکی از محصولات جدید و با کیفیت است که خصوصیات جالبی دارد از جمله ظرافت زیاد در ساخت نسبت به دیگر مدل های تاب و سرسره. طراحی شیک که به شکل دلفین است و رنگ بندی منحصر به فرد آن هرکودکی را به راحتی جذب خود می کند. تاب سرسره دلفین از سه قسمت اصلی تاب، سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال تشکیل شده.مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، تالار ها، باغ ها، ویلاها، مراکز خرید، منازل و آپارتمان ها می باشد.شامل 4 عدد پله می باشد که فاصله استانداردی با یکدیگر دارند. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو است و مقاوم در برابر عوامل طبیعی می باشد.سرسره آن تحمل وزن تا 60 کیلو را داشته و تاب آن 20 کیلو گرم.به سادگی دوتا کودک می توانند همزمان از تاب و سرسره آن استفاده کنند و به تحرک و فعالیت مشغول شوند. در کنار تاب سرسره دلفین از دیگر مدل های اسباب بازی استفاده کنید تا کودک از یکنواختی بازی بیرون بیاید. ماهی تعادلی می تواند گزینه مناسبی باشد که کم جا بوده و به سادگی حمل و جابه جا می شود. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد. در کنار تاب سرسره دلفین گذاشتن یک عدد الاکلنگ مانلی نیز می تواند جذاب باشد که همزمان دوتا کودک می توانند با آن سرگرم شوند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و رنگ بندی متنوعی دارد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *