مقالات

تاب سرسره دلفین:

تاب سرسره دلفین:
کودکان عاشق بازی هستند و دوست دارند که ساعت ها مشغول بازی باشند و هیچ گاه از این عمل خسته نمی شوند و بر کسی پوشیده نیست که این روند یک پروسه عادی و معمول و تاثیرگذار در زندگی حال و آینده کوچولوها می باشد و تا حد زیادی امروزه آموزش‌ها را در قالب بازی به کودکان آموزش می‌دهند که این عمل باعث یادگیری بهتر در آنها می‌شود. بازی که کودک را جذب کند و مورد علاقه و پسندشان واقع شود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر دوست دارید کودکتان بازی کند، فعالیت و تحرک داشته باشد اسباب بازی تاب سرسره دلفین یک گزینه عالی و جذب کننده می باشد که از کیفیت بالایی در ساخت برخوردار است. رنگ بندی جالبی دارد که هر کودکی را به سادگی جذب می‌کند.
تاب سرسره دلفین طراحی بسیار شیک و جذابی دارد که برای کوچولوها بسیار دوست داشتنی است و طراحی آن که به شکل دلفین ساخته شده است باعث می‌شود کودکان با حیوانات دریایی آشنایی پیدا کنند و حین بازی از این وسیله به تخیل دست بزنند و تصور کنند که یک دوست دلفین دارند که از بازی با آن لذت و هیجان زیادی نصیبشان می‌شود.
تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت بالا می باشد که از عمر بالایی برخوردار است. جزء جدیدترین مدل های تاب و سرسره می باشد و مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، باغ ها، مراکز فروش، تالارها، خانه ها و منازل می باشد. می توانید این اسباب بازی را به صورت جدا استفاده کنید و یا به صورت یک پکیج کامل از آن بهره ببرید. شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد تا کودک به بازی های توپی هم بپردازد و فعالیت بیشتری کند. به راحتی حمل می‌شود و تاب سرسره دلفین خود را می توانید به سادگی جابجا کنید و نیاز به هیچگونه ابزاری جهت سرهم‌بندی ندارد. دارای چهار تا پله بوده که فاصله هر یک از آنها با یکدیگر استاندارد است و کودک با گرفتن دسته های آن که کنار آن قرار داده شده است به آسانی می‌تواند از آن بالا برود. تاب سرسره دلفین را بهتر است در کنار دیگر مدل‌های اسباب بازی استفاده کنیم و به بازی‌های فرزندتان بال و پر بدهید. می توانید از یک مدل اسباب بازی ماهی تعادلی استفاده ببرید که از جمله بازی های شیرین به شمار می‌آید. به راحتی جابه جا می شود و تحمل وزن بالایی دارد. کودکان می‌توانند به سادگی و یا با وزن خود آن را به حرکت در بیاورند و تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد. یک بازی تک نفره و جذاب که از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است جهت سهولت بازی کودکان. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و جنس آن از پلی اتیلن می‌باشد. البته استفاده از بازی فکری هم پیشنهاد می شود که یک بازی لذت بخش و بسیار سرگرم کننده برای کودکان می باشد و استفاده از آن در کنار بازی های پر جنب و جوش مثل تاب سرسره دلفین انتخاب هوشمندانه‌ای میباشد. بزرگترین و جذابترین بازی فکری بین کودکان لگو فله ای می باشد که از خصوصیات و ویژگی های زیادی برخوردار است. جنس آن از پلاستیک بوده و به سادگی خراب نمی شود. می‌توانید آن را در وان حمام کودک بریزید و اجازه دهید حین حمام کردن به بازی نیز مشغول شود. دارای برآمدگی هایی می باشد که به سادگی در هم فرو رفته و اشکال مختلفی را می‌سازند و کودک با بازی با این وسیله به تخیل می پردازد و هرچه در ذهن دارد را بر روی این اسباب بازی پیاده می کند. هرگز حالت تکراری برای کوچولوها پیدا نمی کند چرا که بار ها و بارها می‌تواند آن را خراب کند و دوباره از نو بسازند. رنگبندی شاد و جذابی که دارد تاثیر مثبت بر روحیه فرزندان شما دارد. میز صندلی: از جمله وسایلی به حساب می‌آیند که شما حتماً باید در کنار دیگر وسایل بازی کودکان آن را بگنجانید چرا که کودک نیاز دارد گاهی به بازی های فکری بپردازد و نیاز دارد بر روی یک میز و صندلی بنشیند یک میز و صندلی که باعث خستگی و آسیب دیدن کودک شما نشود و به راحتی در دسترس قرار گیرد.کودک بر روی آن به انجام فعالیت های خود مثل نقاشی کشیدن، مطالعه و کاردستی می پردازد. میز صندلی استار گزینه ای بسیار پرفروش و جذاب است که خصوصیات جالب توجهی هم دارد از جمله مقاومت بسیار بالای آن است که تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلو را دارد. میز آن چهار کودک را به راحتی دور خود جمع می کند.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. در رنگبندی شاد و جذابی به تولید می‌رسد و قابل شست و شو نیز می باشد. به راحتی جابه جا می شود و پایه های آن به صورت ضربدری طراحی شده است.
تاب سرسره دلفین دارای تحمل وزن تا ۶۰ کیلوگرم را دارد و فاقد موج است تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد و لذت ببرد. تاب آن شامل پشتی و محافظ جلو بوده تا خیال شما از استاندارد و امنیت کودک تان راحت باشد.
خلاصه:
کودکان عاشق بازی هستند و دوست دارند ساعتها به این امر بپردازند و به همین دلیل امروزه بسیاری از والدین و بسیاری از مراکز آموزشی آموزش های خود را در قالب بازی به کودکان یاد می دهند و این شیوه آموزشی بسیار تاثیرگذار بر روی کوچولو ها می باشد. تاب سرسره دلفین یکی از انواع بازی هایی می باشد که باعث تحرک و فعالیت زیادی در کودکان می شود. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است که از استاندارد بالایی برخوردار است و به دلیل رنگ بندی شاد و جذابی که دارد کودک به راحتی جذب آن می شود. دارای ۴ پله استاندارد است که فاصله آن با یکدیگر به گونه‌ای است که کودک به سادگی می تواند از آن استفاده کند. لبه های گرد آن مانع آسیب دیدن کودکان می‌شود و تاب آن دارای محافظ جلو و پشتی می باشد تا خیال شما از استاندارد وسیله راحت شود. تحمل وزن تا ۶۰ کیلوگرم را دارد و همزمان 2 تا کودک می توانند از آن استفاده کنند. به راحتی سر هم می شود و برای نصب آن نیاز به هیچگونه ابزاری ندارید. و به سادگی می توانید آن را جابجا کنید. مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها و مراکز فروش می باشد و در کنار آن پیشنهاد می کنیم از دیگر اسباب بازی‌ها نیز بهره ببرید و به بازی کودکان بال و پر بدهید. می توانید از یک مدل ماهی تعادلی استفاده کنید که از جمله بازی های بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد. بسیار کم جا بوده و به راحتی جابه جا می شود. یک بازی تک نفره که کودک با وزن خود آن را به سادگی به حرکت در می آورد و به جلو و عقب سر میخورد.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و تحمل وزن بالایی دارد. در رنگ بندی های شاد و متنوع به تولید می‌رسد و قابل شست و شو نیز می‌باشد. در کنار این بازی های پرتحرک استفاده از یک بازی فکری مثل لگو فله ای می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد.لگو فله ای از جنس پلاستیک مرغوب بوده و به راحتی خراب نمی شود. رنگ بندی شاد، گرم و جذابی دارد که بر روحیه کودکان می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد. حتی می توانید آن را در وان حمام کودک بریزید تا حین حمام کردن به بازی نیز بپردازد. هیچگاه برای کودکان تکراری نمی شود چرا که می توانید بارها و بارها آن را خراب کنید و دوباره بسازید.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *