مقالات

الاکلنگ مانلی:

الاکلنگ مانلی:
الاکلنگ از بازی‌های پایه و بسیار به یاد ماندنی است که لذت بازی با آن برای کودکان بسیار زیاد است و یکی از مدل‌های الاکلنگ است که طراحی بسیار زیبا و جذابی دارد و مورد پسند کودکان می باشد. اگر می خواهید یک هدیه عالی و جذاب برای کودک خود خریداری نمایید و آن را به بازی و تحرک وادارید الاکلنگ مانلی می تواند گزینه مناسب و جذابی به شمار بیاید. این اسباب بازی جذاب را می‌توانید در منازل، آپارتمانها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها و ویلاها و مهدکودک ها استفاده نمایید. جنس آن از پلی اتیلن است و دارای عمر بالا می باشد. عمر بالایی داشته و قابل شست و شو می باشد و می توانید با یک دستمال مرطوب نیز آن را تمیز نمایید. در کنار آن می توانید از ماهی تعادلی هم استفاده نمایید که تداعی کننده تاب و الاکلنگ می باشد و برای کودکان بسیار جذاب است. یک بازی تک نفره که کودکان باوزن خود می توانند از آن استفاده نمایند. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و تحمل وزن بالا.
الاکلنگ مانلی دارای تحمل وزن تا ۷۰ کیلوگرم است. یعنی در هر قسمت ۳۵ کیلوگرم ظرفیت دارد. ابعاد آن 30*65*150 می باشد. مورد استفاده کودکان ۲ تا ۶ سال است. طراحی زیبای آن برای کودکان بسیار جالب است و خیلی زود جذبش می‌شوند. دوتا دسته در کنار سر زرافه قرار داده شده است و کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ می نماید. جزو نسل جدید اسباب بازی ها در دنیای کوچولوها می باشد و نیازی به هیچگونه ابزاری جهت سرهم‌بندی ندارد. رنگ بندی متنوع و شادی دارد و به دلخواه می توانید آن را انتخاب کنید. کوچولو ها دوست دارند که بازی هایشان متنوع باشد و حین بازی علاقه دارند به سمت بازی های دیگر بروند و از آن ها نیز استفاده نمایند. بنابراین از چندین اسباب بازی جهت سرگرم کردن فرزندتان استفاده نمایید. سرسره موزی می‌تواند در کنار الاکلنگ مانلی ترکیب جالبی داشته باشد که کودکان عاشق آن هستند. طراحی بسیار جالبی دارد که کوچولوها را زود جذب می کند. دارای شیب ملایم و دسته‌هایی کنار پله‌ها تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مورد استفاده در مهد کودکها، خانه بازی ها، باغ ها، پارک ها، منازل و آپارتمان ها می باشد. به راحتی جابه جا می شود و بسیار کم جا میباشد. میز و صندلی استار نیز بسیار مورد استفاده کودکان قرار می گیرد و استفاده از آن برای کوچولوها بسیار جذاب می باشد چرا که با ساعت ها نشستن بر روی آن و انجام فعالیت و یا خوردن عصرانه آسیب به کودک وارد نمی‌شود. صندلی استار دارای نشیمن راحت و پایه های ضربدری است تا مانع افتادن کودک شود. رنگ بندی متنوع دارد و جنس آن از پلی اتیلن میباشد که تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلو را دارد. صندلی و میز استار جزو پرفروش ها در بین میز و صندلی کودکان می باشد. لگو فله ای نیز در کنار الاکلنگ مانلی می‌تواند کمک شایانی به سرگرم‌کردن فرزند شما کند. از آن دسته بازی هایی می باشد که چند کودک همزمان می توانند از آن استفاده نمایند و هیچ گاه حالت تکراری پیدا نمی کند.جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد.
خلاصه:
الاکلنگ مانلی یکی از بازی های نسل جدید می باشد و طراحی بسیار جالب و جذابی دارد که دارای دو تا نشیمن راحت و دوتا دسته کنار سر زرافه جهت برقراری تعادل کودک. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و هر کودکی را به راحتی جذب خود می‌کند. تحمل وزن 70 کیلو را دارد یعنی در هر طرف 35 کیلوگرم. مناسب گروه سنی 2 تا 6 سال می باشد. جنس آن از پلی اتیلن و قابل شست و شو می باشد. در کنار این الاکلنگ جذاب و دوست داشتنی از دیگر اسباب بازی های کودکان هم استفاده نمایید تا کودک گزینه های بیشتری جهت بازی کردن داشته باشد. مثل گذاشتن یک سرسره موزی که طراحی زیبایی دارد و رنگبندی شاد و متنوع که کودک را به راحتی جذب می کند. شیب ملایمی داشته و از استاندارد بالایی برخوردار است. ماهی تعادلی هم می تواند گزینه خوبی به حساب بیاید که یک بازی تک نفره بوده و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. میز و صندلی استار هم نیاز همه خانه هایی است که با کودک سرو کار دارند چرا که با ساعت ها نشستن بر روی آن کودک خسته نشده و آسیبی به آن ها وارد نمی‌شود. لگو فله ای نیز از بازی های جالب است که هرگز حالت تکراری پیدا نمی‌کند و از عمر بالایی برخوردار است و همزمان می تواند چندین کودک را دور خود سرگرم سازد.

 

اگر می خواهید در باره این محصول  بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *