مقالات

الاکلنگ مانلی

الاکلنگ مانلی از جمله اسباب بازی هایی می باشد که کودکان از بازی کردن با آن لذت زیادی می برند. معمولا کودکان علاقه دارند با اسباب بازی های مختلفی به بازی مشغول باشند و با رنگ های شاد و گرمی سروکار داشته باشند. ایجاد فضای بازی مناسب و همچنین تهیه اسباب بازی های رنگارنگ باعث می شود کودک از لحاظ روحی، اخلاقی، فکری، ذهنی، قدرت تکلم، قدرت بصری و قدرت انتخاب و تصمیم گیری در زندگی حال و آینده اش پیشرفت داشته باشد و یک رشد طبیعی را داشته باشد.

الاکلنگ مانلی از انواع اسباب بازی های جذاب با طراحی جدید می باشد که کودک شما با دیدن آن ذوق زده می شود و سعی میکند مدام به بازی با آن بپردازد که این مهم باعث قدرت بدنی، قدرت عضلاتی و تحرک در آن می شود. الاکلنگ مانلی علاوه بر سرگرم کردن کودک شما به رشد بدنی آن نیز کمک می کند. توجه داشته باشید که بیشتر شخصیت و تیپ بدنی کودکان در همان کودکی شکل می گیرد و یک دوره حساس به حساب می آید که باید توجه زیادی به فرزندتان داشته باشید.

الاکلنگ مانلی یک بازی دونفره می باشد که مناسب خانه هایی است که دو کودک نسبتاً هم وزن و هم قد دارند و یا دوستی که با آن به باز ی مشغول شوند. هر طرف الاکلنگ مانلی تحمل وزن 50 کیلو گرم را دارد که مجموعاً 100 کیلو گرم می باشد.
رنگ بندی زیبایی دارد که کودکان را به خود جذب می کند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و عمر بالایی دارد. دارای ابعاد طول 2 متر عرض 40 سانت و ارتفاع نوسان 40 سانت می باشد.

الاکلنگ مانلی قابل شستشو می باشد و جابه‌جایی و حمل آن آسان است. در کنار آن می توانید بازیهای دیگر را بگنجانید چرا کودکان عاشق تنوع هستند و وجود یک بازی در دسترس آنان می تواند کسل کننده باشد. برای مثال از لگو فله ای استفاده کنید که بازی جذاب و محبوبی می باشد. یک بازی فکری که می تواند کودکان را دور هم به بازی جمع کند. جنس آن از پلاستیک می باشد و قطعات آن به راحتی در هم فرورفته و اشکال مختلفی را می سازند.

الاکلنگ مانلی قابل استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمان ها، پارک ها، باغ ها و ویلاها می باشد. ماهی تعادلی نیز از دسنه بازی های سرگرم کننده به حساب می آید که شما می توانید آن را در کنار الاکلنگ مانلی کودکتان بگنجانید تا به بازی بیشتری بپردازد. این بازی تک نفره بسیار جذاب بوده و از مقاومت بالایی بر خوردار است. رنگ بندی شادی دارد و در دو مدل با سقف و بدون سقف عرضه می گردد.

سرسره موزی:

استفاده از این سرسره نیز می تواند کودک شما را به وجد بیاورد. از عمر بالایی بر خوردار است و دارای شیب ملایمی است. سرهم بندی راحتی دارد و طراحی رنگ آن بسیار شیک و کودک پسند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *