مقالات

الاکلنگ تمساح :

الاکلنگ تمساح :
اگر به دنبال یک وسیله جمع و جور جهت استفاده کودک در اتاق، منزل و یا آپارتمان تان هستید که کم جا باشد و لذت بازی با آن برای کودک به گونه‌ای باشد که از آن خسته نشود و با بازی با آن حسابی سرگرم شود و به طور کلی یک وسیله بازی برای هدیه دادن به فرزند دلبندتان، الاکلنگ تمساح می تواند یک خرید عالی برای شما باشد. یک بازی جذاب و زیبا که مکان شما را شاد می کند. الاکلنگ تمساح یک بازی دو نفره می باشد که حسابی کودکان با آن ذوق می کنند و چه بهتر برای والدینی که دوقلو در خانه داشته باشند. این وسیله بسیار خوب کمک می کند تا کودک تان را سرگرم کنید این الاکلنگ تمساح از جنس پلاستیک فشرده می باشد که باعث استحکام و ماندگاری بالای آن می شود.هر صندلی آن تحمل وزن تا 20 کیلو را دارد و در کل تحمل وزن تا ۴۰ کیلو را دارد.

الاکلنگ تمساح سبک و قابل حمل و جابجایی است و شما برای جابجایی آن اذیت نمی‌شوید و راحت می توانید هر زمان و هر کجا که خواستید الاکلنگ تمساح خود را بگذارید.همانگونه که از نامش پیداست به شکل تمساح در هر طرف می باشد که برای کودکان جذابیت دارد.
الاکلنگ تمساح دارای رنگ بندی های متنوع، شاد و زنده است که بسیار خوب کودکان را جذب می‌کند و تاثیرات زیادی بر روحیه آنان می گذارد و باعث شادی و لطافت فرزند شما می شود.
الاکلنگ تمساح را در مهدکودک‌ها، شهربازی‌ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمانها، ویلاها و یا باغ ها می توانید بگذارید و کودکان را حسابی سرگرم بازی سازید.
الاکلنگ تمساح قابل شستشو می باشد که به راحتی می توانید با کمی مواد شوینده به جز سفید کننده ها آن را مثل اولش کنید و یا با یک دستمال مرطوب آن را تمیز کنید. الاکلنگ از دیرباز یک بازی جذاب و لذت بخش برای اکثریت کودکان بوده که خیلی خوب با آن به بازی مشغول می‌شوند. یک بازی که کودکان را به اتحاد وا می‌دارد و یک بازی محسوب می‌شود که کودک حتماً باید با یک نفر دیگر از آن استفاده کند، بنابراین باعث علاقه کودک به بازی گروهی و سهیم شدن بازی های خود با دیگر کودکان می‌شود و در آخر منجر به اجتماعی شدن کودک دلبند شما میشود.
الاکلنگ تمساح یک بازی ساده می باشد که نیاز به هیچگونه وسیله برای نصب ندارد و بازی با این الاکلنگ تمساح به این شکل است که یک کودک در طرفی و کودک دیگر در طرف دیگر قرار گرفته و وسیله را حرکت داده و زمانی که یک کودک پایین می‌آید کودک دیگر از زمین فاصله می‌گیرد و برعکس.
الاکلنگ تمساح را پیشنهاد می‌کنیم در کنار دیگر وسایل بازی استفاده نمایید تا کودک از یکنواختی در بیاید و گزینه های بیشتر جهت بازی کردن و سرگرم شدن داشته باشد. اسباب بازیهایی نظیر راکر حیوانات و یا سرسره موزی که یک سرسره بسیار پرفروش و دوست داشتنی بین کودکان می باشد و دارای رنگ بندی شاد و جذاب و جذب کننده بوده و عمر بالایی نیز دارد. و یا به دلخواه از دیگر مدل‌های سرسره نظیر سرسره ۷ پله فرینا، سرسره سارینا و سرسره کارینا بهره ببرید که تمامی این سرسره ها از پلاستیک فشرده می باشد و استفاده از آن در کنار الاکلنگ تمساح جذاب می باشد و یا خرید یک پکیج کامل تاب و سرسره نظیر مدل سنجاب، کشتی و abc که کودک شما را حسابی سر شوق می آورد. گذاشتن یک خرس اسباب بازی رنگی بزرگ نیز می‌تواند فضای شما را حسابی زیبا سازد و کودکان علاقه زیادی به این عروسک خرس داشته و معمولاً در اتاق هر کودکی پیدا می‌شود. به دلخواه می توانید مکان خود را با تاتامی در اصفهان یک کفپوش منحصر به فرد و عالی ایمن و استانداردسازید و خیالتان از بازی کردن، شیطنت‌های کودکتان راحت باشد.
خلاصه:
الاکلنگ تمساح یک اسباب بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی بین کودکان می باشد که حسابی آنان را سرگرم می سازد. یک الاکلنگ دو نفره که همزمان دو کودک می‌تواند از آن استفاده کنند و سرگرم شوند. یک گزینه بسیار عالی برای والدینی که دوقلو در منزل خود دارند.
الاکلنگ تمساح در رنگ بندی های شاد و متنوع به تولید می‌رسد همچنین به دلیل جنس آن که از پلی اتیلن می باشد عمر بسیار خوبی داشته و به راحتی شسته و تمیز می شود. به دلیل وزن کم آن به راحتی می توانید آن را جابجا کنید.

 

 

اگر می خواهید در باره این مجصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *