مقالات

استخر توپ:

استخر توپ:
روحیه پر شور و پر تلاطم کودک خواستار فضای هیجان انگیز است. کودکان برای آزادسازی انرژی های ذخیره شده شان احتیاج به فضایی دارند که بتوانند هیجان خود را تخلیه کنند.
استخر توپ یکی از وسایل بازی است که می‌تواند در این مورد به کودکان کمک کند. یک بازی هیجانی و لذت بخش که کودک می‌تواند ساعت‌ها با آن فعالیت کند و به تحرک و بازی بپردازد. این تحرک و بازی و شیطنت ها هستند که باعث تقویت شناختی ،عاطفی، عقلی، جسمانی و عضلانی در کودکان می شود بنابراین باید توجه زیادی به شیوه‌های بازی کردن کودکان کرد. استخر توپ انواع و اقسام بسیار زیادی دارد که بسته به سن و مکان خود می توانید خریداری نمایید.
استخر توپ بادی از جمله بازی هایی می باشد که مورد استفاده در منازل می باشد و کوچولوها می‌توانند از آن استفاده کنند و به بازی مشغول شوند. رنگ جذاب آن و وجود توپ های رنگی بادی فراوان باعث می‌شود که کوچولو ذوق کند و از بازی لذت ببرد. بادی بودن وسیله و توپ ها باعث می شود تا کودک حین استفاده از آنان هیچگونه آسیبی نبیند.
استخر توپ نرده ای نیز بسیار مقاوم و بادوام می باشد که کودکان را حسابی سرگرم می سازد. جنس آن از پلی اتیلن است و قابل شست و شو نیز می باشد. البته با یک دستمال مرطوب هم می توانید آن را تمیز نمایید و درون آن را از توپ های استخری رنگی پر کنید. این بازی هیجان کودک را برمی‌انگیزد و باعث می شود تا کودک انرژی درونی خود را تخلیه نماید.
استخر توپ توری گزینه عالی و جذابی است که مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها می باشد که بسیار هیجانی و جذاب می باشد. به دلیل آنکه توپ‌های بیشتری را در خود جای می دهد از استاندارد بالایی هم برخوردار است و چند کودک می توانند با آن به بازی مشغول شوند. تور بودن آن مانع از این می شود که توپ ها در مکان شما پخش شود. می توانید از یک مدل سرسره نیز بهره ببرید مثل سرسره موزی که بسیار دوست داشتنی بوده و در استخر توپ خود جای دهید و شاهد باشید که چقدر زیبا و جذاب می‌شود و ایجاد هیجان بیشتری در کودکان می‌شود که با تحرک بیشتری نیز همراه است. کودک از پله های سرسره بالا رفته و از سرسره آن نیز لیز می‌خورد و درون انبوهی از توپ های بادی رنگی قرار می‌گیرد و لذت می برد. می توانید تونل هزار پا را هم درون استخر توپ خود جای دهید و جذابیت استخر خود را چند برابر کنید.
استخر توپ خرسی هم موجود است که تمامی این نمونه‌ها را شما می توانید در سایت درناتوی دیدن نمایید و با تنوع و سلیقه مورد نظر خود انتخاب نمایید و سفارش دهید. این استخر توپ زیبا به شکل خرسی طراحی شده است و جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. البته کف آن بهتر است از کفپوش استفاده کنید جهت استانداردی بیشتر مکان. کفپوش تاتامی در اصفهان یک کفپوش منحصر به فرد و عالی می باشد که قابلیت های فراوانی دارد از جمله قابل حمل بودن و تنوع رنگی آن است که جذابیت زیادی به مکان شما می بخشد. منعطف بوده و مانع آسیب های جدی در کودکان میشود. استخر توپ خرسی را می‌توانید در مکانی که مدنظرتان است بگذارید و یک مدل سرسره که می‌تواند به میل شما انتخاب شود را درون آن بگذارید مثل سرسره سنجاب که در کنار استخرتوپ خرسی می‌تواند بسیار جذاب به شمار بیاید و کودکان را حسابی جذب خود سازد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و بسیار مقاوم بوده و لبه های گرد آن مانع آسیب‌دیدگی در کودکان می‌شود. قابل حمل و جابجایی است و نیاز به هیچگونه ابزاری جهت سرهم بندی ندارد.

خلاصه: کودکان نیاز دارند که شور و هیجان و شیطنت های درونی خود و انرژی کودکانه ای که دارند را به گونه‌ای تخلیه نمایند این مسئله نیاز کودک بوده که باعث تقویت قدرت شناختی، دایره اطلاعات، قدرت بدنی، قدرت جسمانی، ذهنی و فکری در آنان می‌شود.
استخر توپ یکی از انواع بازی هایی است که می تواند تمامی این نیازهای کودک را برطرف نماید و باعث تحرک در آنها شود. استخر توپ بادی یکی از استخر های زیبا و دوست داشتنی می باشد که مورد استفاده در منازل و آپارتمانها می باشد. بادی بودن آن مانع آسیب دیدگی در کودکان می‌شود. مدل استخر توپ نرده ای نیز بسیار جذاب است و جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. شما می توانید یک مدل سرسره موزی را درون آن بگذارید و جذابیت آن را چند برابر کنید. این سرسره نیز از پرفروش ترین مدل سرسره ها می باشد که از استاندارد بالایی برخوردار بوده و شیب ملایمی دارد. استخر توپ خرسی نیز موجود است که انواع این مدل‌ها را در سایت درناتوی می توانید دیدن نمایید. این استخر توپ خرسی را می‌توانید در کنار سرسره سنجاب بگذارید و فضای جالبی را جهت بازی کودکان خلق کنید. این سرسره بسیار شیک و زیبا می باشد و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *