مقالات

استخر توپ

استخر توپ :
استخر توپ، یکی از پر هیجان ترین بازی های مورد علاقه کودکان به شمار می‌آید. با توجه به اینکه کودکان علاقه بسیاری به بازی و وقت آزاد، شیطنت با یکدیگر هستند،و شیوه های زندگی مدرن و آپارتمان نشینی این شانس ها را بسیار از کودکان گرفته است. و همچنین فضایی برای بازی چند نفره را ندارند، توجه به وسایلی برای بازی کودکان و شادی کردنشان و وقت گذراندن بسیار پر اهمیت شده است و والدین به سمت وسایل بازی کودکان کشیده شده اند تا مانع از صدمه دیدن روحیه لطیف و ظریف کودک خود شوند و مانع از گوشه گیری، خجالتی، افسردگی، و جامعه گریزی شدن فرزند خود شوند. در این نوشته به توضیح پیرامون استخر توپ، این بازی پر هیجان و لذت بخش می پردازیم.
استخر توپ، را شما در هر مکان و هر فضایی که می‌خواهید می‌توانید برای کودک خود درست کنید. نیازی نیست که حتما شما یک فضای خیلی بزرگ و خاص را مد نظر قرار دهید برای یک استخر شما حتی می‌توانید یک تشت بزرگ را پر از توپ استخر های بادی رنگی شاد کنید و کودک خود را درون آن قرار دهید. پیشنهاد می‌کنیم اگر برای منزل و اتاق کودک این استخر توپ را میخواهید بهتر است که استخر توپ بادی کوچک با یک بسته توپ استخری تهیه و به کودک خود هدیه دهید و شاهد باشید که چگونه کودک ذوق زده می‌شود و غرق در بازی با این توپ های رنگی و استخر توپ می‌شود .
استخر توپ برای خانه بازی و مهدکودک‌ها بسیار پراهمیت است. اگر شما تصمیم بگیرید که استخر توپ را خریداری نکنید باید گفت که به سادگی از کورس رقابت با دیگر مراکز عقب خواهید ماند و همچنین نیازهای کودکان را به خوبی براورد نمی توانید بکنید. شما حتماً در شهر بازی ها پارک ها و خانه بازی ها شاهد یک استخر توپ بوده اید. توجه داشته باشد تمام استخر های توپ از ایمنی و امنیت بالایی برخوردار هستند و مناسب کودکان دو سال هم می باشند اما به دلیل اینکه ازدحام در پارک و شهر بازی ها بسیار زیاد است به شما پیشنهاد می کنیم که کودکان زیر ۲ سال را در این مراکز به استخر توپ ها نبرید و این موضوع اهمیت استخر توپ در مراکز مهد کودک و خانه بازی ها را بالاتر می‌برد.
استخر توپ توری یکی از پرفروش‌ترین استخر های توپ برای مراکز خانه بازی ها و مهدکودک ها می باشد دلیل آن نیز بزرگ بودن و داشتن فضای بزرگتر است که کودک بهتر و با امنیت بیشتر می توانند در آن به بازی مشغول شوند همچنین توپ های بیشتری را در خود جای می دهند و وجود طوری می تواند مانع از پرتاب شدن توپ ها به فضای مهد و خانه بازی شود و والدین و مربیان به کودکان تسلط داشته و کودکان را در داخل استخر و هین بازی کنترل کنند. استخر توپ توری دارای دوتا سرسره بزرگ در کناره های آن است که شما به دلخواه خود می توانید آنها را نصب کنید که کودکان هین سر خوردن از این سرسره ها داخل توپ ها قرار بگیرند و هیجان و شادی آن را دو چندان کنید.
استخر توپ میله ای نیز یکی دیگر از استخر های توپ است که بسیار مناسب مهد کودک و خانه بازی ها می باشد.
استخر توپ نرده ای دارای یک تونل هزارپا و یک سرسره هست که هر کدام برای ورود کودکان به داخل استخر می باشد کودکان دوست دارند که هین بازی از راه های پر پیچ و خم،جالب و عجیب، جدید، عبور کنند و این باعث می‌شود لذت بیشتری ببرند.
استخرتوپ نرده ای همانطور که از نامش پیدا است به صورت نرده‌هایی در کناره های آن است که هر یک رنگی متفاوت داشته و زیبایی دل نشینی به استخر توپ شما می دهد. شما می توانید داخل استخر توپ خود حروف و یا توپ هایی که بر روی آن علامت و یا حروف خاصی حک شده قرار دهید و از کودک بخواهید هین بازی آنها را هم پیدا کند. این عمل باعث می شود که لذت بیشتری ببرند و تقویت مغز و قدرت بصری آنان را به دنبال داشته باشد. همچنین با قدم زدن بر روی توپ‌های بادی برای کودکانی که به سختی راه می روند و یا به راه رفتن افتاده اند بسیار مناسب است که حتی پزشکان نیز آن را برای بهبود عمل قدم برداشتن پیشنهاد می کنند چرا که کودکان برای نگه داشتن خود سعی می‌کند تعادل خود را حفظ کنند و به راه رفتن و بازی بپردازند. برای عمر طولانی تر و کارایی بهتر از استخر توپ پیشنهاد می‌کنیم هر مدت یک بار استخر توپ خود را تمیز کنید تا از پوسیدگی و از بین رفتن آن جلوگیری کنید و مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید.
خلاصه: استخر توپ یکی از پرطرفدار ترین بازی بین کودکان به شمار می‌رود و یکی از مهم‌ترین ابزارهای مورد نیاز برای مهد کودک و خانه بازی ها به شمار می رود که حتماً باید در مراکز خود از آن استفاده کنید در غیر این صورت از دور رقابت با دیگر مراکز کنار زده خواهید شد. استخر توپ امنیت وایمنی بالایی دارد و در ابعاد طرح ها و شکل های گوناگون عرضه می‌شود که شما بسته به میل خود می توانید آنها را سفارش دهید مثلا اگر آن را برای منزل خود میخواهید بهتر است یک استخر توپ بادی با توپ‌های استخری تهیه کنید و همچنین برای مراکز مهد کودک و خانه بازی از استخر توپ طوری که دو تا سرسره نیز کنار آن می باشد استفاده کنید و یا از استخر توپ نرده‌ ای که شامل یک سرسره و تونل هزار پا نیز می شود.

 

اگر می خواهید در باره محصول و سفارش ان بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *