مقالات

استخر توپ یک بازی هیجانی

استخر توپ:
بازی کردن در سنین کودکی مسئله بسیار مهم و جدی برای خلاقیت و روحیه شاد کودکان ایجاد استعداد و جامعه‌شناسی آنان در آینده می‌باشد. کودکان معمولاً بیشتر وقت خود را به بازی کردن سپری می کنند و بهترین شیوه های آموزش برای آنان در قالب بازی و سرگرمی می باشد و از آنجا که بازی در این سنین مسئله بسیار مهم به شمار می‌آید، والدین نیز به سمت بازی های مختلف برای سرگرمی و بازی کودکان شان کشیده شده‌اند. اغلب والدین با خرید وسیله بازی از جمله سرسره های مختلف مثل انواع سرسره مثل سرسره کارینا ، سرسره سارینا و یا انواع تاب و سرسره و تاب کودک آویز، عروسک های بازی از جمله عروسک خرس، الاکلنگ و یا مشاغل کودک و بسیاری از بازی های جذاب دیگر برای کودکان خود تهیه کرده و به رشد کودک خود توجه لازم را نشان می‌دهند. از جمله محبوب ترین بازی های کودکان که معمولاً علاقه زیادی هم به آن نشان می‌دهند و بسیار پرهیجان نیز برای آنان به شمار می‌آید استخر توپ می باشد.
استخر توپ از بازی های هیجانی، لذت‌بخش و پر جنب وجوش می باشدکه با شیوه های بسیار زیادی می توان از آن به عنوان یک بازی بسیار عالی برای آموزش کودکان و سرگرمی آنان استفاده کرد.
استخرتوپ نمونه های جذاب و قشنگ زیادی دارد که کودک با هر سلیقه و با هر سن و هر شخصیتی که باشد می‌تواند یک استخر دوست داشتنی برای خود داشته باشد و همچنین با کارایی های زیاد و ابعاد و شکل های مختلف که برای والدین و یا افرادی که با مشاغل کودک سر و کار دارند بسیار مورد اهمیت می‌باشد چرا که بسته به فضای موجود شما می توانید استخر توپ زیبای خود را داشته باشید و شاهد باشید که کودک چگونه ذوق زده شده و به بازی با این وسیله جذاب مشغول می‌شود استخر توپ یک فضای بسته و سرباز می باشد که درون آن با توپ های رنگی فراوان و بادی پر می‌شود و کودک میان این توپ های رنگی قرار گرفته و به بازی می پردازد. بسیاری از افراد از نبوغ و ذوق زیاد خود استفاده کرده و استخر توپ را با راهکارها و ایده های جذاب مجذوب تر نیز می کنند مانند استفاده از سرسره که کودک با سر خوردن از آن درون توپ ها قرار بگیرد و شادی آن چند برابر شود.
استخرتوپ نمونه‌های فراوانی دارد که به چند مورد پرفروش و پر مصرف آن می پردازیم.
استخر توپ خرسی: این استخر توپ همانگونه که از نامش پیدا است به شکل خرس می باشد و در رنگ بندی های شاد و متنوع عرضه می‌شود از جنس پلی اتیلن (پلاستیک فشرده) می باشد و از استاندارد خوبی هم برخوردار است برای کودکان زیردوسال می‌توان از آن استفاده کرد نیاز به 1000تا 2000 توپ پلاستیکی رنگی دارد.کنار آن می توان از انواع سرسره های بازی کودک که نام برده شد استفاده کنید و لذت بازی با آن را دو چندان کنید.
استخر توپ نرده ای:
این استخر توپ نیز از جذابیت زیادی برخوردار است و به دلیل ابعاد و اندازه آن مناسب برای مناطقی همچون مهد کودک و خانه بازی ها می باشد. این استخر توپ دارای یک سرسره و یک تونل هزارپا میباشد و هر کدام راهی برای ورود به این استخر به حساب آمده و این تفاوت، جذابیت وسیله را بالا می‌برد.
استخر توپ بادی مربعی:
مناسب برای منازل و آپارتمان ها می باشد چرا که نیاز به فضای بسیار زیادی نداشته و به راحتی جابجا شده و کودک را خیلی سریع جذب خود می‌کند کنار این وسیله بهتر است از اسباب بازی های دیگر استفاده نمایید تا از یکنواختی برای کودک در بیاید مثل تب کودک آویز و یا کجاوه زرافه و تاب سرسره طرح سنجاب و یا گذاشتن یک خرس بزرگ کنار آن.
استخر توپ توری:
این استخر توپ نیز به دلیل اندازه و ابعاد مناسب خانه بازی ها و مهدکودک ها می باشد و تعداد زیادی توپ استخری در خود جای می دهد و همزمان چند تا کودک می‌توانند در آن به بازی مشغول شوند. از ویژگی این وسیله می توان به این مورد اشاره کرد که توری کنار آن مانع از پرتاب شدن توپ ها به بیرون می شوند.
استخر توپ بادی گرد:
این یکی نیز همانند استخر توپ مربعی شکل بوده و طراحی شده برای منازل و آپارتمان ها می باشد. همچنین بهتر است زیر این وسیله به جای فرش از تاتامی در اصفهان استفاده کنید تا از امنیت بهتری برخوردار شود و خیالتان از بابت ایمنی آن راحت شود.تاتامی در اصفهان در رنگ بندی های شاد و متنوع عرضه شده و شستشوی آن راحت و به سادگی هم نصب می شود.
خلاصه: استخر توپ یکی از بازی های هیجانی و پرطرفدار بین کودکان می باشد که نسبت به آن علاقه و هیجان زیادی معمولاً نشان می‌دهند.این وسیله بسیار مناسب برای جذب کودکان به حساب می‌آید و با ایده و خلاقیت های زیاد می توان از آن به عنوان آموزش استفاده کرد. استخر توپ نمونه‌های زیادی داشته و شما بسته به استفاده خود می توانید آن را خریداری نمایید. کنار این وسیله می توان از وسایل بازی کودکان مثل انواع سرسره ها و کجاوه زرافه و چرخ و فلک زرافه، الاکلنگ، ماهی تعادلی و یا عروسک خرسی بزرگ که بسیار هم پرطرفدار می باشد استفاده کرد.

 

 

 

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *