مقالات

استخر توپ نرده ای:

استخر توپ نرده ای:
بازی های توپی همیشه برای کودکان از جذابیت بالایی برخوردار بوده است و کوچولو ها علاقه دارند برای ساعت ها به آن مشغول شوند. بازی با توپ بسیار پر تحرک بوده و حسابی کودکان را به فعالیت وامی دارد. این مسئله معمولا برای والدین بااحمیت است و دوست دارند کودکان به جنبو جوش و بازی بپردازند.
استخر توپ نرده ای یکی از اسباب بازی های لذت بخش و هیجانی است که با وجود آن و وجود توپ های فراوانی که در آن ریخته می شود باعث ذوق زدگی کودک، تحرک و فعالیت بالایی در آنان می شود.جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی بر خوردار است.و با استفاده خوب از آن می توانید برای چندین سال هم از آن استفده کنید. رنگ بندی متنوع و جذابی دارد که برای کوچولو ها بااحمیت است و باعث می شود خیلی خوب با وسیله بازی خود ارطبات بگیرند و جذب بازی شوند.همچنین استفاده از رنگ های گرم و شاد تأثیرات خوبی در روحیه کودکان دارد.
استخر توپ نرده ای را شما می توانید در منزل، آپارتمان ها، حیاط منازل، باغ ها، تالار ها، مهد کودک ها و خانه بازی ها استفاده کنید.قابل حمل و جابه جایی بوده و از استاندارد خوبی برخوردار است و کف آن از توپ استخری های بادی که از جنس پلاستیک هستند پر می شود. این توپ ها به دلیل جنس که پلاستیک است و بادی بودن هیچ گونه آسیبی به دنبال ندارند.البته به میل و دلخواه خود می توانید کف استخر توپ نرده ای خود را با تاتامی در اصفهان فرش کنید و استاندار وسیله را بالا تر ببرید و خیالتان ازبازی کودک راحت باشد.این کفپوش منعطف بوده و مانع آسیب جدی در کودکان می شود.در ابعاد، زخامت،و رنگ بندی مختلفی به تولید می رسد.نصب راحتی داشته و قابل شستشو نیز می باشد.
استخر توپ نرده ای را می توانید با یک مدل سرسره ترکیب نمایید و جذابیت و هیجان آن را چند برابر کنید.سرسره موزی می تواند گزینه جالبی باشد و ترکیب آن با استخر توپ نرده ای جالب می شود. این سرسره از جنس پلی اتیلن می باشد و حمل راحتی دارد. دارای پله هایی استاندار با لبه های گردی است تا مانع آسیب کودکان هین استفاده شود. ترکیب رنگ آن بسیار زیبا بوده و کودکان به آن علاقه نشان می دهند. البته به میل خود می توانید از دیگر مدل های سرسره هم استفاده نمایید مثل سرسره سنجاب که طراحی شکیلی به شکل یک سنجاب دارد و باعث آشنایی کوچولوها با حیوانات می شود. این سرسره نیز از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای دوتا دسته کنار وسیله است تا کودک به راحتی از آن استفاده کند. یک سبد جهت بازی بسکتبال نیز کنار آن قرار داده شده است. مدل تاب سرسره سنجاب هم در بازار موجود است که باعث بازی های بیشتری در کودکان می شود.قرار دادن این سرسره ها درون استخر توپ نرده ای باعث تحرک و لذت بیشتری در کودکان می شود. کودک از پله های بالا رفته، سر می خورد و درون استخر توپ قرار می گیرد و از بازی خود لذت می برد.
خلاصه:
بازی های توپی همیشه برای کودکان از جذابیت بالایی برخوردار بوده است و کوچولو ها علاقه دارند برای ساعت ها به آن مشغول شوند.
استخر توپ نرده ای یکی از اسباب بازی های لذت بخش است که با وجود توپ های فراوانی که در آن ریخته می شود باعث ذوق زدگی کودک می شود.جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی بر خوردار است. رنگ بندی متنوع و جذابی دارد.به میل و دلخواه خود می توانید کف استخر توپ نرده ای خود را با تاتامی در اصفهان فرش کنید و استاندار وسیله را بالا تر ببرید.این کفپوش منعطف بوده و مانع آسیب جدی در کودکان می شود.در ابعاد، زخامت،و رنگ بندی مختلفی به تولید می رسد.
می توانید آن را با یک مدل سرسره ترکیب نمایید. سرسره موزی می تواند گزینه جالبی باشد و ترکیب آن با استخر توپ نرده ای جالب می شود. این سرسره از جنس پلی اتیلن می باشد و حمل راحتی دارد. دارای پله هایی استاندار با لبه های گردی است تا مانع آسیب کودکان حین استفاده شود. به میل خود می توانید از دیگر مدل های سرسره هم استفاده نمایید مثل سرسره سنجاب که طراحی شکیلی به شکل یک سنجاب دارد و باعث آشنایی کوچولوها با حیوانات می شود.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *