مقالات

استخر توپ نرده ای:

استخر توپ نرده ای:
شیوه های زندگی نوین و آپارتمان نشینی دنیای کودکان را بسیار متحول ساخته و به سمت بی تحرکی و یا به سمت بازیهای یارانه ای کشیده است.این عمل و شیوه زندگی تأثیرات منفی زیادی در حال و آینده کودکان دارد. زیان هایی که بیشتر بر جسم و ذهن کوچولو ها وارد می شود.اما با خرید چند نوع اسباب بازی متنوع تحرکی و جذاب میتوان از وقوع خیلی از این اتفاقات جلوگیری کرد.
استخر توپ نرده ای از اسباب بازی های هیجانی جذاب و شیرین است که یک محرک عالی جهت واداشتن کودکان به تحرک و فعالیت به حساب می آید.توپ بازی از جمله بازی های بسیار دوست داشتنی و مورد علاقه اکثریت کودکان است که بسیاری از ما هم خاطرات شیرین فراوانی در ذهن داریم. یک بازی که همیشه در دسترس کوچولوها است و با وجود آن می توان حتی بازی های جدید هم خلق کرد.
استخر توپ نرده ای از جنس پلی اتیلن مرغوب است و از عمر بالایی بر خوردار است که کودکان می توانند برای چندین سال هم از آن استفاده کنند. میتوانید آن را در منزل، آپارتمان، باغ ها، ویلاها، تالارها، مهدکودک ها و خانه بازی هاهم استفاده کنید.وجود آن کمک بزرگی به کودکان جهت بر قراری تعادل می نمایید و به کودکانی که به تازگی به راه افتاده اند در روند راه رفتنشان بسیار کمک می کند. برای کودکانی که دیر به راه می افتند هم گزینه مناسبی به شمار می آید.
استخر توپ نرده ای با رنگ بندی شاد و رنگارنگی که دارد باعث جذب کوچولو ها به سمت و سوی خود می شود و وجود توپ استخری های رنگی فراوان درون استخر توپ نرده ایی هر کودکی را سر شوق می آورد.این توپ های رنگی کوچک از جنس پلاستیک هستند و فاقد پلاستیک اضافه و بادی می باشند که هیچ گونه آسیبی برای فرزندان شما ندارد.البته جهت امنیت بیشتر استخر توپ نرده ای می توانید کف آن را با تاتامی در اصفهان فرش نمایید و خیالتان از امنیت وسیله راحت باشد.تاتامی در اصفهان دارای تنوع رنگی بوده و در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می رسد.منعطف بوده و مانع آسیب جدی حین زمین خوردن کودکان می شود.
استخر توپ نرده ای خود به تنهایی بازی جذابی می باشد اما شما می توانید یک مدل سرسره تهیه کنید و داخل استخر خود قرار دهید و جذابیت بازی را چندین برابر کنید.سرسره موزی یک مدل سرسره پر طرفدار و پر فروش می باشد که بسیار هیجانی بوده و طراحی جالبی دارد.دارای استاندارد های روز بوده و دارای لبه های گردی است.دوتا دسته کنار سرسره موزی قرار دارد تا به استانداردی وسیله کمک کند.
خلاصه:
شیوه های زندگی نوین کودکان را بسیار بی تحرک نموده است و به سمت بازی های یارانه ای کشانده و این روند باعث تأثیرات منفی فراوانی در روند زندگی آنان شده است.
اما باخرید چند اسباب بازی پر تحرک می توانید از این عمل جلو گیری نمایید.
استخر توپ نرده ای یکی از این اسباب بازی هایی است که کودکان را حسابی می تواند سر شوق بیاورد.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و توپ استخری های رنگی که داخل آن قرار دارند از جنس پلاستیک بوده و بادی بودن آن مانع آسیب دیدن کودکان حین استفاده می شود. دارای رنگ های شاد و گرم بوده که می تواند بسیار مورد پسند کودکان قرار گیرد.البته جهت استانداردی بیشتر آن می توانید کف آن را با تاتامی در اصفهان فرش کنید که یک کفپوش عالی به حساب می آید.دارای رنگ بندی متنوعی بوده و در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می رسد.البته استخر توپ نرده ای خود به تنهایی یک بازی پر تحرک و جذاب است اما برای جذابیت بیشتر آن می توانید یک سرسره موزی خریداری کرده و درون استخر توپ خود قرار دهید و هیجان بازی را چندین برابر کنید.این سرسره از جنس پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. طراحی شیکی داشته و هر کودک را جذب می کند.دارای لبه های گرد بوده و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *