مقالات

استخر توپ نرده ای:

استخر توپ نرده ای:
کودکان علاقه زیادی به بازی های توپی دارند و این گروه بازی ها از جمله بازی های پر شور و هیجانی هستند که باعث تحرک و فعالیت زیادی در کوچولوها می‌شوند که می‌تواند فواید مفید زیادی به دنبال داشته باشد. استخر توپ نرده ای از جمله این بازی ها می باشد که از هیجان و جذابیت زیادی برای کودکان برخوردار است. از مقاومت و استاندارد بسیار بالایی برخوردار است و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است که از عمر بالایی هم برخوردار است. قابل شست و شو بوده و می توانید با مواد شوینده خانگی بجز سفید کننده ها آن را تمیز و مثل اولش کنید و یا با یک دستمال مرطوب آن را تمیز کنید. قابل حمل و جابجایی بوده و به سادگی می توانید آن را جابجا کنید و در هر مکانی که خواستید آن را بگذارید. می توانید آن را در اتاق و یا منزل خود بگذارید و توپ استخرای های رنگی فراوانی را درون آن بریزید تا کودک به بازی بپردازد و حسابی سرگرم شود. رنگی بودن استخر توپ نرده ای بسیار مورد توجه کودکان است و همچنین قرار گرفتن توپ های بادی پلاستیکی رنگی فراوان در آن می تواند بر روحیه کودکان تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد چراکه کودکان عاشق رنگ های شاد و گرم هستند. پر باد بودن توپ ها مانع از آسیب جدی در کودکان می شود و بازی با این توپ ها هیچ گونه آسیبی به دنبال ندارد. پلاستیکی بودن آن باعث می شود که عمر طولانی داشته باشند و خیلی زود خراب نشوند. البته هر از گاهی توپ استخرهای خود را با دستمال مرطوب تمیز نمایید چرا که پس از مدتی که توپ ها جرم میگیرند باعث پوسیدگی و از بین رفتن تو پ ها می‌شود. بنابراین با تمیز کردن مداوم آنها مانع این اتفاق می‌شوید و می‌توانید سالها از آن استفاده کنید.
استخر توپ نرده ای به گونه ای است که می توانید یک مدل سرسره نیز درون آن جای دهید تا کودک از بازی استخر توپ خود لذت بیشتری ببرد از پله ها بالا برود سر بخورد و درون توپ استخری های رنگی فراوان قرار بگیرد. می توانید از یک مدل سرسره موزی درون استخر توپ نرده ای خود استفاده کنید و جذابیت آن را بالا ببرید. این سرسره از خصوصیات جالبی برخوردار است از جمله مقاومت بسیار بالا و جنس آن که از پلی اتیلن می باشد که به سادگی خراب و از بین نمی رود. طراحی زیبایی دارد و رنگ بندی شاد آن باعث میشود کودکان جذب این سرسره موزی شوند. قابل حمل و جابجایی است و نیاز به هیچگونه ابزاری جهت سرهم‌بندی ندارد و به سادگی سر هم می شود. پله های استانداردی دارد و لبه های گرد آن مانع آسیب دیدگی کودکان میشود. به دلخواه می توانید از یک مدل سرسره سنجاب هم استفاده کنید این سرسره طراحی بسیار شیک و جذابی دارد که به شکل یک سنجاب است که می‌تواند برای کوچولوها از اهمیت بالایی برخوردار باشد. جنس این سرسره نیز از پلی اتیلن مرغوب است و از عمر بالایی برخوردار است. همچنین یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است تا کودک به فعالیت و بازی‌های بیشتری بپردازد و بازی حالت تکراری برای او پیدا نکند. می توانید از یک سری از بازی های دیگر در کنار استخر توپ نرده ای استفاده کنید و حال و هوای بازی های کودکان را به کل عوض کنید مثل خرید ماهی تعادلی که از جمله بازی های هیجانی و دوست داشتنی برای کودکان می باشد. از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است و دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید. شیوه بازی با آن بسیار راحت بوده و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و به جلو و عقب سر میخورد. شیب ملایم وسطح سیقلی آن این عمل را آسان تر می کند. در رنگ بندی شاد و متنوعی به تولید می‌رسد و در دو مدل با سقف و بدون سقف می توانید آن را خریداری کنید استخر توپ نرده ای از استاندارد بالایی برخوردار است. البته جهت استانداردی بیشتر این وسیله می توانید کف آن را با تاتامی در اصفهان بپوشانید تا از امنیت وسیله خود مطمئن شوید. این کفپوش منعطف بوده و از خصوصیات بسیار جالبی برخوردار است از جمله در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می‌رسد و مانع آسیب دیدگی جدی حین زمین خوردن در کودکان میشود. در رنگ بندی های شاد جذابی به تولید می‌رسد و حتی شما می توانید اعداد و حروف فارسی و انگلیسی را بر روی آن حک کنید. در کنار این اسباب بازی ها پیشنهاد می کنیم از یک مدل میز و صندلی هم استفاده کنید تا حال و هوای فضای بازی را برای کوچولوها به کل تغییر دهید. وجود یک میز و صندلی در اتاق و یا محل بازی کودکان باعث می شود که به سمت و سوی مطالعه و فعالیت هایی مثل نقاشی کشیدن، کاردستی، یادگیری و آموزش نیز ترغیب شوند. می توانید از یک مدل میز وصتدلی  چیکو بهره ببرید. این میز و صندلی از مقاومت و کارایی بالایی برخوردار هستند. طراحی بسیار شیکی دارد و نشیمن بسیار راحت که کوچولوها با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شوند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و میز آن حالت گرد است و پایه های جدا شونده ای دارد. قابل حمل و جابجایی راحتی است و قابل شست و شو نیز می باشد. استخر توپ نرده ای را می‌توانید در مهدکودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، منازل و آپارتمان ها نیز استفاده کنید.
خلاصه:
بازی های توپی برای کوچولو ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و باعث تحرک و فعالیت بسیار زیادی در آنان می‌شوند. استخر توپ نرده ای از جمله این بازی ها می باشد که از هیجان و جذابیت بسیار بالایی برای کودکان برخوردار است می توانید توپ استخری های رنگی فراوانی را درون آن بریزید و ایجاد یک فضای بازی و شاد برای کوچولوها نمایید. توپ استخری از جنس پلاستیک بوده و بادی بودن آن مانع آسیب‌های جدی در کودکان می‌شود و در کل می‌توان گفت بازی با این توپ ها هیچگونه آسیبی در پی ندارند. رنگ بندی شاد و جذاب در استخر توپ شاد و جذاب بوده و می‌توان گفت در روحیه کوچولوها تاثیرات مثبت بسیار زیادی دارد چرا که کودکان عاشق رنگ های گرم و شاد هستند. استخر توپ نرده ای قابل شست و شو و حمل آسان بوده و مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، منازل و آپارتمان ها نیز می باشد. می توانید از یک مدل سرسره موزی استفاده کنید و درون آن بگذارید تا کودک به بازی خود علاقه بیشتری نشان بدهد، از پله ها بالا برود سر بخورد و درون توپ ها قرار بگیرد. سرسره موزی نیز از استاندارد بالایی برخوردار است و پله های آن از استاندارد خوبی برخوردار هستند. دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید. طراحی شیکی دارد و در رنگ بندی های جذابی به تولید می‌رسد. شیب ملایمی داشته و قابل شست و شو و حمل آسان می باشد. به دلخواه می توانید از سرسره سنجاب نیز استفاده کنید. این سرسره نیز از جذابیت بالایی برخوردار است که به شکل یک سنجاب است و برای کودکان می تواند بسیار مورد توجه و علاقه قرار بگیرد. یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به بازی‌های بیشتری بپردازند.
استخر توپ نرده ای استاندارد بالایی دارد اما جهت استانداردی بیشتر آن می‌توانید از تاتامی در اصفهان استفاده کنید و خیالتان راحت باشد. این کفپوش از استاندارد خوبی برخوردار است و منعطف بوده و در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می‌رسد و همچنین قابل شست و شو و حمل آسان می باشد. در کنار این اسباب بازی ها می توانید یک مدل میز و صندلی نیز بگذارید و کودکان را به مطالعه ترغیب نمایید.میز و صندلی چیکو می تواند گزینه بسیار جالبی باشد که از نشیمن بسیار راحتی برخوردار است و میز آن گرد بوده و پایه‌های جداشونده ای دارد
قابل حمل و شست و شو بوده و رنگ بندی جذابی دارد. ماهی تعادلی هم از بازی های تک نفره می باشد که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و بسیار کم جا بوده و همچنان در کنار دیگر اسباب بازی ها می تواند کودکان را حسابی سرگرم سازد. بازی با آن به این شیوه است که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر میخورد. سطح صیقلی و شیب ملایم آن این عمل را راحت تر می سازد.

اگر میخواهید درباره ی این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *