مقالات

استخر توپ خرسی:

استخر توپ خرسی:
آیا تا کنون درباره اهمیت فواید اسباب بازی ها برای کودکان دقت کرده‌اید؟ آیا می‌دانستید اسباب بازی‌ها می‌توانند در تقویت مهارت‌های کودکان شما نقش موثری داشته باشند؟
یکی از اسباب بازی‌هایی که اکثر اوقات برای بازی کودکان انتخاب می‌شود استخر توپ است که معمولاً مورد توجه و استقبال هم پسرها و هم دخترها در همه رده‌های سنی قرار می‌گیرد.
استخر توپ خرسی یکی از هیجانی ترین و لذت بخش ترین بازی ها برای کودکان می باشد که از بازی با آن لذت زیادی می برند و موجب فعالیت و تحرک بالا در کودکان می شود. این استخر توپ قابل استفاده به عنوان پارک حفاظ برای کودکان زیر 2 سال می باشد و والدین نیز نگرانی نخواهند داشت به دلیل اینکه در این فضای بسته، هیچ خطری کودک را تهدید نمی کند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو با مواد شوینده میباشد.
استخر توپ خرسی با رنگ بندی شاد و فریبنده ی خود کودکان را به سمت خود جذب می کند. وزن آن 30 کیلوگرم میباشد.
این محصول دارای 6 دیواره 56*75 سانتی متری است که با بست های مخصوصی به هم بسته می شوند؛ همچنین اگر میخواهید فضای بزرگتری ایجاد کنید میتوانید از چند بسته دیواره استفاده کرده و آن ها را به هم متصل کنید. مساحت داخلی ایجاد شده توسط 6 دیواره 158cm × 135cm خواهد بود که بطور تقریبی به 1500 تا 2000 عدد توپ استخری رنگی برای پر شدن نیاز دارد.
استخر توپ خرسی دارای لبه هایی تمام گرد و بدون زائده بوده و ایمنی کودک را به هر لحاظ تامین می کند. البته پیشنهاد می کنیم از سرسره های مختلف برای قرار دادن در استخر توپ استفاده کنید و جذابیت این محصول را دوچندان کنید، مثلا سرسره ی موزی که از استاندارد بالایی هم برخوردار است، این محصول دارای رنگی شیک و زیبا بوده و به نام های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی نیز شناخته می شود.قابل شست و شو می باشد و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است. مورد استفاده در منازل، آپارتمان ها، خانه بازی ها، پارک ها و باغ ها می باشد. در کنار آن از لگو فله ای نیز استفاده کنید و به بازی های کودک رنگ و لعاب ببخشید.لگو فله ای بازی بسیار محبوب و دوست داشتنی برای کودکان می باشد و معمولا از بازی با آن خسته و دلزده نمی شوند چرا که هر بار می توانند با آن طرح جدیدی بسازند. جنس آن از پلاستیک مرغوب است و به آسانی خراب نشده و یا از بین نمی رود.رنگ بندی شاد و مختلفی دارد و یک یا چند کودک را به راحتی می تواند دور هم به بازی مشغول سازد. قابل شست و شو بوده و می توان آن را در وان حمام کودک نیز ریخت تا حین حمام کردن به بازی نیز مشغول شود.
خلاصه:
یکی از اسباب بازی‌هایی که اکثر اوقات برای بازی کودکان انتخاب می‌شود استخر توپ است که معمولاً مورد توجه و استقبال کودکان می باشد.
استخر توپ خرسی یکی از هیجانی ترین و لذت بخش ترین بازی ها برای کودکان می باشد که از بازی با آن لذت زیادی می برند و موجب فعالیت و تحرک بالا در کودکان می شود. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو با مواد شوینده میباشد.
استخر توپ خرسی با رنگ بندی شادی دارد و وزن آن 30 کیلوگرم میباشد.همچنین اگر میخواهید فضای بزرگتری ایجاد کنید
درون آن می توان از سرسره های مختلف قرار دهید.مثل سرسره ی موزی که از استاندارد بالایی هم برخوردار است و دارای رنگی شیک و زیبا بوده و به نام های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی نیز شناخته می شود.لگو فله ای هم یک بازی بسیار محبوب و دوست داشتنی برای کودکان می باشد و معمولا از بازی با آن خسته و دلزده نمی شوند چرا که هر بار می توانند با آن طرح جدیدی بسازند. جنس آن از پلاستیک مرغوب است و به آسانی خراب نشده و یا از بین نمی رود.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *