مقالات

استخر توپ خرسی:

استخر توپ خرسی:
کودکان علاقه ی زیادی به بازی کردن دارند مخصوصا بازی های پر تحرک که نشاط آور باشد و هیجان زیادی داشته باشد. از جمله بازی های پر تحرک و هیجانی بازی با توپ است که در بین کودکان بسیار پر طرفدار و جذاب بوده و هست. غرق شدن در دنیای رنگارنگ توپ ها از جمله لذت های بازی کودکان است که شما با خرید یک استخر توپ مدل خرسی میتوانید این مهم رای برای فرزند دلبندتان فراهم کنید. استخر توپ خرسی با رنگ بندی شاد و فریبنده ی خود کودکان را خیلی سریع جذب میکند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و به راحتی شسته و تمیز میشود. مساحت داخلی این محصول  158cm × 135cm است که بطور تقریبی با 1500 تا دو هزار عدد توپ رنگی پر می شود. استخر توپ خرسی دارای 6 دیواره 56*75 سانتی متری است که با بست های مخصوصی به هم بسته می شوند؛ البته شما می توانید از چند بسته دیواره استفاده کرده و آن ها را به هم متصل کنید تا یک فضای بزرگتر ایجاد کنید.
همچنین لبه های این استخر توپ تمام گرد و بدون زائده بوده و ایمنی کودک را به هر لحاظ تامین می کند و استاندارد است. این استخر توپ کودک قابل استفاده به عنوان پارک حفاظ برای کودکان زیر 2 سال نیز می‌باشد. لازم به ذکر است که زمانی که چند بازی در کنار هم، وبه یکدیگر مرتبط باشند، خلاقیت کودکان نیز افزایش می‌یابد. همچنین بیشتر با آن وسایل سرگرم میگردند. شما می توانید از سرسره های مختلف در این استخر توپ استفاده کرده و جذابیت آن را دو چندان کنید. مثلا سرسره کارینا. جنس آن از پلاستیک با کیفیت و مقاوم است که به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید، فاقد لبه های تیز و بُرنده میباشد که کودک هنگام استفاده از سرسره آسیب نبیند. ویژگی جالب سرسره ی کارینا داشتن دستگیره پلاستیکی کنار پله ها می‌باشد که کودک به راحتی بتواند از پله‌ها بالا برود. ارتفاع آن 91 سانتی متر می‌باشد. همچنین برای پر کردن استخر ما به شما توپ استخری را پیشنهاد میکنیم. توپ استخری در بسته بندی صدتایی و هزارتایی تولید و عرضه می شود و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد. جنس توپ استخری پلاستیک منعطف است و قابل شست و شو بوده و عمر زیادی دارد. برای سرگرم کردن کودک و تنوع بخشیدن به بازی او، ماسه بازی کودک را پیشنهاد می کنیم. کودکان از لمس کردن ماسه لذت می برند. کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال است. ضدآلرژی وبی بو است ایمنی وتمیز بوده وحمل آن بسیار آسان است. ماسه بازی کودک بهترین وسیله برای مهدکودک ها است باعث ابتکار وخلاقیت کودک می شود و دارای رنگ بندی مختلف است.
خلاصه:
غرق شدن در دنیای رنگارنگ توپ ها از جمله لذت های بازی کودکان است و شما با خرید یک استخر توپ میتوانید این مهم رای برای فرزند خود فراهم کنید. استخر توپ خرسی با رنگ بندی شاد و فریبنده ی خود کودکان را جذب میکند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و به راحتی شسته و تمیز میشود. مساحت داخلی این محصول  158cm × 135cm است که بطور تقریبی با 1500 تا دو هزار عدد توپ رنگی پر می شود. استخر توپ خرسی دارای 6 دیواره 56*75 سانتی متری است که با بست های مخصوصی به هم بسته می شوند.
همچنین لبه های این استخر توپ تمام گرد و بدون زائده بوده و ایمنی کودک را به هر لحاظ تامین می کند و استاندارد است. این استخر توپ کودک قابل استفاده به عنوان پارک حفاظ برای کودکان زیر 2 سال نیز می‌باشد. شما می توانید از سرسره های مختلف در این استخر توپ استفاده کرده و جذابیت آن را دو چندان کنید. مثلا سرسره کارینا. جنس آن از پلاستیک با کیفیت و مقاوم است که به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید، فاقد لبه های تیز و بُرنده میباشد که کودک هنگام استفاده از سرسره آسیب نبیند. سرسره ی کارینا دارای دستگیره پلاستیکی کنار پله ها می‌باشد که کودک به راحتی بتواند از پله‌ها بالا برود. ارتفاع آن 91 سانتی متر می‌باشد. همچنین برای پر کردن استخر از توپ استخری استفاده کنید که در بسته بندی صدتایی و هزارتایی تولید و عرضه می شود و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد. جنس توپ استخری پلاستیک منعطف است و قابل شست و شو بوده و عمر زیادی دارد.لازم به ذکر است که کودکان از لمس کردن ماسه لذت می برند. ماسه بازی کودک کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال است. ضدآلرژی وبی بو است ایمنی وتمیز بوده وحمل آن بسیار آسان است. بهترین وسیله برای مهدکودک ها است باعث ابتکار وخلاقیت کودک می شود و دارای رنگ بندی مختلف است.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *