مقالات

استخر توپ استخر توپ

استخر توپ:
استخر توپ یک بازی پر جنب و جوش می باشد و مزایای بسیار زیادی برای کودکان دارد یک بازی عالی که هر کودکی مجذوب آن می‌شود و علاقه دارد که با آن بازی کند و وقت بگذراند.
استخر توپ انواع و نمونه های زیادی دارد که شما بسته به استفاده خود می توانید انتخاب نمایید. مدل های فراوان برای مهد کودک ها و شهر بازی هاو پارک و خانه بازی ها.نمونه های کوچک آن مناسب برای آپارتمان ها و خانه ها و ویلاها می‌باشد.
استخر توپ به گونه‌ای است که کودک با قرار گرفتن در درون توپ ها و پریدن و فعالیت کردن، جنب و جوش و فعالیت زیادی انجام داده و این مسئله باعث می‌شود تا عضلات آنان قوی تر شده و تاثیرات خوبی بر قدرت بدنی آنها داشته باشد.
استخر توپ بازی ایده آل برای کودکان است که به راحتی انرژی خود را تخلیه کرده و می‌توانند با هم سن و سال های خودشان به یک بازی عالی بپردازند و لذت ببرند.
استخر توپ توری که مناسب برای مهد کودک‌ها خانه بازی ها می باشد یک نمونه عالی به شمار می‌آید چرا که وجود توری دور تا دور این وسیله اسباب بازی باعث می‌شود که توپ‌ها به اطراف پخش نشوند. فضای بزرگی که این استخر توپ دارد باعث می‌شود که توپ های بسیار زیادی در آن جای بگیرند و این مسئله ایمنی این استخر توپ را بالا می‌برد.
استخر توپ تولید توری به گونه ای می باشد که شما می توانید سرسره و یا تونل هزارپا را به آن وصل کنید و جذابیت بازی کردن با آن را بالا ببرید.
استخر توپ نرده ای نمونه دیگری از استخر توپ می باشد که مناسب برای منازل، مهد کودک و خانه بازی ها می باشد.
استخر توپ 80 سانت گرد و 80 سانت مربع از نمونه‌های دیگر استخر توپ می باشد که بسیار هم پرفروش هستند. برای ایجاد یک استخر توپ نیازی نیست که شما حتما این وسیله ها را خریداری نمایید می توانید از یک تشت بزرگ و یا یک فضای کوچک و بسته هم استفاده نمایید و درون آن را از توپ استخری های رنگی پر کنید ولی برای امنیت و راحتی و زیبایی بهتر پیشنهاد میشود از نمونه های این استخر توپ استفاده نمایید.
استخر توپ را می توان برای امر آموزشی نیز به کار برد و کودک را به امر آموزش تشویق کرد مثل نوشتن یک حروف فارسی و یا انگلیسی بر روی یک توپ و پنهان کردن آن مابین دیگر توپها و از کودک بخواهید تا آن را پیدا کند و یا یک توپ با رنگ خاص و متفاوت را در دیگر توپ ها بگذارید و از کودک بخواهید تا آن را پیدا کند. می توانید با قرار دادن یک سرسره 7 پله شور بازی را برای کودک بالا ببرید که یک بازی دوست داشتنی بین کودکان می باشد این سرسره از جنس پلاستیک بوده و بسیار هم مقاوم می باشد. یک حلقه بسکتبال کنار آن می باشد و یک سرگرمی دیگری برای کودکان به حساب می آید. همچنین از اسباب بازی های دیگر استفاده نمایید مثل خرس بزرگ اسباب بازی و سرسره کارینا و سرسره سارینا، سرسره سنجاب، تاب سرسره طرح سنجاب، کجاوه زرافه، چرخ و فلک زرافه، صندلی میز استار و یا لبخند و مدل چیکو استفاده نمایید. لگو فله ای و ماهی تعادلی باعث می شوند که کودک از تکراری بودن بازی خود خسته نشود.
خلاصه:
استخر توپ یک بازی منحصر به فرد بین دیگر بازی ها می باشد که برای کودکان بسیار جذاب بوده و علاقه فراوانی به آن نشان می‌دهند کودک با قرار گرفتن بین این توپ ها و بازی و فعالیت کردن قدرت بدنی خود را تقویت می‌کند.استخر توپ مدل های فراوانی دارد که بسته به کاربرد که از آن دارید خریداری می نمایید. مدل های آن برای منازل و یا مهد کودک و خانه بازی ها و شهر بازی ها و یا پارک‌ها مثل استخر توپ توری استخر توپ خرس، استخر توپ گرد 80 سانت مربع 80 سانت. پیشنهاد می‌شود کنار استخر توپ از وسایل دیگر مثل سرسره هفت پله، سرسره کارینا، سرسره موزی، و میز صندلی استار و ماهی تعادلی و عروسک خرس بزرگ نیز استفاده نمایید.

 

 

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *