مقالات

بازی های کودکان و فعالیت بر روی تاتامی در اصفهان:

بازی های کودکان و تجهیزات مهدکودک درنا:

‎ بازی های کودکان شوق و ذوق بسیار زیادی دارد و با آموختن این بازی ها با تجهیزات و اسباب بازی های رنگارنگ می تواند لذت بازی را چند برابر کند و حتی به سوی آموزش و یادگیری سوق دهد و در کنار بازی کردن کودکان آموزش ببینند و یک فعالیت مفید و هدفمند داشته باشند.

بازی های کودکان و فعالیت بر روی تاتامی در اصفهان:

‎ تاتامی در اصفهان از جمله کفپوش های بسیار پرکاربرد و پرطرفدار می باشد که با وجود خصوصیات منحصر به فرد و کیفیت مثال زدنی که دارد مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان می باشد. تاتامی در اصفهان دارای ضخامت های گوناگون می باشد که معمولاً ضخامت ۲۰ میل آن برای مهدکودک ها و ۲۵ تا ۳۰ میل آن برای سالن های ورزشی، مراکز بازی های کودکان و باشگاه ها استفاده میشود.

‎ در ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱ در ۱ به تولید می‌رسد و رنگبندی های زیبا و متنوعی دارد. علاوه بر این تاتامی ها را می توانید با طرح های زیبا و یا طرح هایی که بر روی آن اعداد و حروف انگلیسی و فارسی هک شده است و یا طرح های جذاب دیگر که به آموزش کودکان کمک می‌کند تهیه نمایید. به راحتی نصب می شود و قابل شست و شو می باشد.

‎برای خرید محصولات خانه بازی ها و مهد کودک ها می توانید به سایت درنا توی سری بزنید و نمونه های مختلف و با کیفیت تجهیزات مهدکودک درنا را ببینید.

انواع میز و صندلی در فروشگاه درنا:

‎صندلی از جمله تجهیزاتی می باشد که از لازمه تمامی مهدکودک ها، خانه بازی ها و منازلی که کودک دارند می باشد.

‎ صندلی های بسیار زیاد با خصوصیات متفاوت در بازار موجود است که اکثر آنها از جنس پلی اتیلن می باشند و از استقامت های خوبی برخوردار هستند از جمله:

‎ میز مستطیل استار که به راحتی ۶ کودک می‌توانند دور آن بنشینند و به انجام فعالیت ها و تکالیف خود بپردازند. در رنگ بندی های شاد و متنوع می توانید آن را تهیه نمایید و بیشتر مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها و مراکزی که با کودکان سر و کار دارند می باشد. میز کودک باید از خصوصیاتی برخوردار باشد تا کودک به سادگی بتواند از آن استفاده کند از جمله: راحتی و استاندارد بودن، ارتفاع مناسب و استقامت بالا.

‎از نمونه‌ میز های باکیفیت می توان میز کودک استار، وانیا و چیکو را نام برد البته شما می توانید نمونه های جذاب بسیاری را در فروشگاه درنا ببینید.

صندلی کودک:

‎ صندلی کودک با حساسیت بیشتری نسبت به دیگر وسایل کودکان خریداری می‌شود چرا که والدین باید در نظر بگیرند که فرزندان آنان ممکن است برای ساعت ها بر روی این صندلی جهت انجام فعالیت های خود بنشینند بنابراین مواردی چون راحتی، استاندارد بودن، نشیمنگاه راحت و ارتفاع پایه ها از جمله مواردی است که به آن توجه می‌شود.

صندلی کودک استار:

‎ صندلی کودک استار پرطرفدارترین نمونه صندلی می باشد که در بسیاری از مراکز عمومی که با کودکان سر و کار دارند استفاده می شود چرا که از استقامت و استاندارد بالایی برخوردار است به گونه ای که یک فرد بزرگسال هم می تواند بر روی آن بنشیند و رنگ بندی متنوع آن انتخاب کوچولوها را راحت می‌کند. پایه های ضربدری آن مانع از افتادن کودکان میشود.

صندلی چیکو:

‎این نمونه صندلی نیز از استقامت بالایی برخوردار است و تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد. نشیمنگاه راحتی داشته و کودکان با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شوند تنوع رنگی بالایی دارد و فاصله نشیمنگاه آن با زمین استاندارد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *