مقالات

کفپوش گرانول:

کفپوش گرانول:
کفپوش گرانول یک کفپوش بسیار منحصر به فرد و مقاوم می باشد که از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است. این کفپوش لاستیکی مقاوم از ذرات گرانول با ضایعات پلاستیکی از ترکیب گرانول لاستیک و چسب صنعتی با مش مناسب، پس از حرارت دهی در قالب های مخصوص ریخته و تولید می گردد.
کفپوش گرانول مناسب جهت مکان هایی است که بسیار پر تردد می باشد و بر روی آن وسایل سنگین جابه جا می شود به خصوص مکان هایی مثل پارک‌ها، فضای باز به وفور این کفپوش را مشاهده می کنید که در پارکها پهن شده و بر روی آن از وسایل بازی کودکان استفاده می‌کنند تا مکان برای کودکان ایمن شود.
کفپوش گرانول ضد آب بوده و باد، باران، برف،سرما و یا نور مستقیم خورشید به آن آسیبی نمی‌رساند. این کفپوش همچنین عایق صدا می باشد و اگر وسیله سنگین بر روی آن برخورد کند صدای رعد آسا و مهیبی نمی دهد. همچنین ضربه گیر بسیار خوبی می باشد و حین برخورد و سیله سنگین با زمین مانع از آسیب دیدن مکان شما می شود.
کفپوش گرانول برای فضاهایی که مجبورید ساعت ها به ایستید مناسب می باشد چراکه فشار سطح بر شخص کمتر می شود و مانع خستگی زودهنگام شما می شود.
کفپوش گرانول عمده استفاده اش معمولاً پارک ها می باشد ولی در کارگاه‌ها، حیاط منازل، ویلاها و باشگاه های بدنسازی نیز می توانید از آن استفاده نمایید. دارای سایز و ابعاد گوناگون میباشد که به میل خود می توانید از آن استفاده کنید.
کفپوش گرانول برای باشگاه های بدنسازی بسیار ایمن و مناسب می باشد چرا که شما با گذاشتن وسایل سنگین بدنسازی بر روی آن نگران خراب شدن آن نمی شوید و یا زمانی که یک وزنه سنگین بر روی آن بیفتد کف سالن شما آسیبی نمی بیند. عایق صدا بوده و مانع از پیچیدن صداهای بلند در سالن شما می شود.کفپوش تاتامی در اصفهان یکی دیگر از کف پوش های منحصر به فرد می باشد که می توانید از آن استفاده نمایید. اما تحمل وزن های سنگین را به خوبی کفپوش گرانول ندارد و مناسب جهت مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، منازل، اتاق کودک و باشگاه‌های ایروبیک و یوگا می باشد. در رنگ بندی های شاد و جذاب به مصرف می رسد و عمر خوبی داشته و چندین سال می‌توانید از آن استفاده کنید. کفپوش گرانول در سایزها و ابعاد گوناگون تولید می‌شود. این وسیله را می‌توانید در حیاط خانه و یا مهد کودک و پارک ها نصب کنید و بر روی آن از وسایل بازی کودکان استفاده کنید. وسایلی نظیر سرسره موزی که یک سرسره منحصر به فرد و پرفروش می باشد که در رنگ های شاد عرضه می شود.جنس آن از پلی اتیلن می باشد که عمر بالایی هم می کند. وسایل بازی دیگر نظیر پکیج تاب و سرسره که فضا را حسابی جذاب و دلچسب می‌کند نظیر تاب سرسره abc، یا سنجاب و کشتی که هر یک جذابیت خود را دارند و یا گذاشتن چند تا میز دوکاره پلی اتیلن ایجاد یک فضای نمایید که کودک به فعالیت‌های خود مثل: نقاشی کشیدن و یا خوردن عصرانه و کاردستی های خود بپردازد و یا این میز ایده آل را برعکس کنید تا تبدیل به یک الاکلنگ عالی شود. این وسیله بسیار امن هست و دارای پشتی بوده تا مانع افتادن کودکان شود و هم زمان 4 کودک می‌توانند از آن استفاده نمایند.
خلاصه:
کفپوش گرانول یک کفپوش بسیار مقاوم و ایده‌آل است که مناسب جهت باشگاه های بدنسازی، انبارها، کارگاه‌ها، حیاط منازل، ویلاها و پارک ها می باشد که با گذاشتن وسایل سنگین بر روی آن هیچگونه آسیبی نمی بیند چرا که ساخته شده برای همین مورد است. در سایز و ابعاد گوناگون به مصرف می رسد و شما می توانید چندین سال از آن استفاده نمایید.و باد، باران، برف و نور خورشید به آن هیچگونه آسیبی نمی رساند و یک عایق صدا نیز می باشد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *