مقالات

مجموعه سه برج:

مجموعه سه برج:
کودکان برای اینکه انرژی خود را تخلیه کنند نیاز دارند به بازی بپردازند و فعالیت های فیزیکی انجام دهند.آنها هنگام بازی علاوه بر اینکه مهارت های حرکتی، تعادلی و عضلاتشان تقویت می شود از حس شادی و سرزندگی برخوردار می شوند و این باعث می شود همیشه شاد و خوشحال باشند.
مجموعه ی سه برج یک وسیله ی بازی مناسب برای تخلیه ی انرژی کودک است، این وسیله یک بازی پر هیجان است و چندین کودک میتوانند همزمان با آن بازی کنند و مشغول شوند. رنگبندی شادی دارد و کودک را سریع جذب خود میکند.
مجموعه ی سه برج مناسب برای استفاده در خانه بازی ها و مهد کودک یا مجتمع‌های مسکونی است. اگر به دنبال مجموعه کاملی از بازی های مختلف در فضای محدودی هستید مجموعه ی سه برج بهترین و مناسب ترین گزینه برای شماست. این مجموعه از جنس پلی اتیلن تولید شده و از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی میتوانید آن را بشویید زیرا قابل شست و شو بوده و از عمر بالایی هم برخوردار است.
مجموعه ی سه برج دارای سه عدد سرسره متوسط، تونل بازی و کلبه ی کوچک می باشد، که میتواند کودکان را ساعت ها مشغول سازد.
وجود سرسره باعث لذت و هیجان دو چندان برای کودک می شود، همچنین تونل که حس کنجکاوی کودک را تحریک می کند.
شما میتوانید در کنار این محصول جذاب و پر کاربرد و دوست داشتنی از وسایل بازی دیگری استفاده کنید و به بازی کودک تنوع بدهید از آنجایی که کودک نسبت به وسیله ی بازی خود حس مالکیت پیدا میکند و دوست دارد بیشتر وقت خود را به بازی درون این وسیله بگذراند شما میتوانید لگو فله ای تهیه کنید و در اختیار کودک بگذارید. همانطور که فرزندتان درون کلبه مشغول است لگو ها را درون آن بریزید تا کودک آنها را سر هم کند و اشکال مختلفی بسازد و در کنار بازی های تحرکی به بازی ذهنی بپردازد، لازم به ذکر است که یکی از وسیله های پر طرفدار بین کودکان ماهی تعادلی است، جنس آن از پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت بوده و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد، قابل شست و شو بوده و در دو مدل با سقف و بدون سقف تولید شده است. برای کودکان ۲ تا ۶ سال طراحی شده، شیب ملایمی دارد که باعث می شود کودک به نرمی و راحتی به جلو و عقب حرکت کند و جای پا و جای دست مناسب نیز به ایمنی و حفظ تعادل کودک کمک می کند.با تهیه ی وسایل بازی کودک شادی و سلامتی را به فرزند دلبندتان هدیه کنید.
خلاصه:
مجموعه سه برج یک وسیله ی بازی مناسب برای تخلیه ی انرژی کودک است، این وسیله یک بازی پر هیجان است و چندین کودک میتوانند همزمان با آن بازی کنند. رنگ بندی شادی دارد و کودک را سریع جذب خود میکند.
مجموعه ی سه برج مناسب برای استفاده در خانه بازی ها و مهد کودک یا مجتمع‌های مسکونی است. اگر به دنبال مجموعه کاملی از بازی های مختلف در فضای محدودی هستید مجموعه ی سه برج بهترین گزینه برای شماست. این مجموعه از جنس پلی اتیلن است و از مقاومت بالایی برخوردار است قابل شست و شو بوده و از عمر بالایی هم برخوردار است. مجموعه ی سه برج دارای سه عدد سرسره متوسط، تونل بازی و کلبه ی کوچک می باشد، وجود سرسره باعث لذت و هیجان دو چندان برای کودک می شود، و تونل که حس کنجکاوی کودک را تحریک می کند.
شما میتوانید در کنار این محصول جذاب و پر کاربرد از وسایل بازی دیگری استفاده کنید و به بازی کودک تنوع بدهید میتوانید لگو فله ای تهیه کنید و در اختیار کودک بگذارید تا کودک آنها را سر هم کند و اشکال مختلفی بسازد و در کنار بازی های تحرکی به بازی ذهنی بپردازد، لازم به ذکر است که یکی از وسیله های پر طرفدار بین کودکان ماهی تعادلی است، جنس آن از پلی اتیلن با کیفیت بوده و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد، قابل شست و شو بوده و در دو مدل با سقف و بدون سقف تولید شده است. برای کودکان ۲ تا ۶ سال طراحی شده، شیب ملایمی دارد که باعث می شود کودک به نرمی و راحتی به جلو و عقب حرکت کند و جای پا و جای دست مناسب نیز به ایمنی و حفظ تعادل کودک کمک می کند.

 

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *