مقالات

ماهی تعادلی:

ماهی تعادلی:
کودکان عاشق بازی کردن هستند و بسیاری از وقتشان را دوست دارند به بازی با هم سن و سال هایشان بگذرانند.اما امروزه به دلیل نبود فضای کافی و استاندارد نبودن اسباب بازی موجود در پارک ها بیشتر والدین دوست دارند فرزندانشان در خانه و در کنار خودشان به بازی مشغول شوند و اینگونه خیالشان هم راحت تر است و وقت بیشتری را در کنار فرزندشان می گذرانند.
ماهی تعادلی از جمله وسایل بازی جذاب و دوست داشتنی است که در منزل و آپارتمان می توان از آن استفاده کرد و کودکان را حسابی سرگرم بازی ساخت. در دو مدل سقف دار و بدون سقف تولید و عرضه شده.
ماهی تعادلی برای کودکان ۲ تا ۶ سال مناسب است و در رنگ های شاد و متنوع تولید شده و شما متناسب با سلیقه ی کودک میتوانید رنگ دلخواهتان را سفارش بدهید. شیب ملایمی دارد که باعث می شود کودک به راحتی به جلو و عقب حرکت کند. برای ایمنی و حفظ تعادل کودک جای پا و جای دست مناسب بر روی وسیله تعبیه شده است.
ماهی تعادلی از جنس پلاستیک مرغوب بوده و تحمل وزن بالایی دارد اما ابعاد آن برای کودکان مناسب است. در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و قابل استفاده در محیط های بیرونی و داخلی میباشد. به راحتی میتوانید آن را شسته و مثل روز اولش تمیز کنید.
همچنین برای تنوع بخشیدن به بازی کودک و جهت ایجاد فضایی شاد و هیجان انگیز توصیه میکنیم از وسایل بازی دیگری در کنار ماهی تعادلی استفاده کنید نظیر لگو فله ای که بیشترین تقاضا را در بین مهد کودک ها وخانه های بازی دارد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. لگو فله ای در رنگ های شاد و متنوع تولید و عرضه می شود، قابل شست و شو بوده و میتواند ساعت ها کودک دلبندتان را سرگرم و مشغول کند. با ساخت طرح های متنوع و متفاوت و جور واجور ذهن کودک در حال فعالیت است و خلاق و تقویت می شود. از جمله وسایل بازی برای کودکان ماسه بازی کودک را به شما پیشنهاد می کنیم. کودک از لمس شن و ماسه لذت می برد و به تجارب مفید دست پیدا می کند، بازی با شن بازی برای کودکان بسیار جذاب وشیرین است و درست مثل بازی کردن با گل می باشد این محصول وسیله مناسبی برای مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد و دارای ۷ رنگ مختلف می باشد. رنگ بندی متنوع شن بازی کودک باعث جذب کودک به آن می شود یک بازی بدون خطر که کودک از بازی با آن حسابی لذت می برد. در کنار این بازی های فکری و جذاب شما میتوانید از سرسره ی موزی برای بازی و فعالیت کودک استفاده کنید زیرا کودک نیاز دارد به بازی های پر تحرک جهت ایجاد حس شادابی و تقویت اندام ها دارد. سرسره ی موزی جزو سرسره‌های پرطرف‌دار و جذاب در بین کودکان است و برای استفاده در آپارتمان، خانه‌های بازی و فضای ویلاها و مجتمع‌های مسکونی بسیار مناسب است.
ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و سنجاب بیشتر است و به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است.
سرسره موزی تحمل وزن زیادی را دارد و از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. جنس آن پلی اتیلن مرغوب است و در رنگ بندی شاد و جذاب عرضه می شود. قابل شست و شو بوده و تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند.
خلاصه:
کودکان عاشق بازی کردن هستند و بسیاری از وقتشان را دوست دارند به بازی با هم سن و سال هایشان بگذرانند. ماهی تعادلی از جمله وسایل بازی جذاب و دوست داشتنی است که در منزل و آپارتمان می توان از آن استفاده کرد. در دو مدل سقف دار و بدون سقف تولید و عرضه شده. ماهی تعادلی برای کودکان ۲ تا ۶ سال مناسب است و در رنگ های شاد و متنوع تولید شده. شیب ملایمی دارد که باعث می شود کودک به راحتی به جلو و عقب حرکت کند. برای ایمنی و حفظ تعادل کودک جای پا و جای دست مناسب بر روی وسیله تعبیه شده است. ماهی تعادلی از جنس پلاستیک مرغوب بوده و تحمل وزن بالایی دارد. در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و قابل استفاده در محیط های بیرونی و داخلی میباشد. به راحتی میتوانید آن را بشویید.
همچنین برای تنوع بخشیدن به بازی کودک توصیه میکنیم از وسایل بازی دیگری در کنار ماهی تعادلی استفاده کنید نظیر لگو فله ای که جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. در رنگ های شاد و متنوع تولید و عرضه می شود، قابل شست و شو بوده و فاقد لبه های تیز و برنده است. از جمله وسایل بازی برای کودکان ماسه بازی کودک را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول وسیله مناسبی برای مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد و دارای ۷ رنگ مختلف می باشد. در کنار این بازی های فکری و جذاب شما میتوانید از سرسره ی موزی برای بازی و فعالیت کودک استفاده کنید. جزو سرسره‌های پرطرف‌دار و جذاب در بین کودکان است و برای استفاده در آپارتمان، خانه‌های بازی و فضای ویلاها و مجتمع‌های مسکونی بسیار مناسب است.
ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و سنجاب بیشتر است و برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است.
سرسره موزی تحمل وزن زیادی را دارد و از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. جنس آن پلی اتیلن مرغوب است و در رنگ بندی شاد و جذاب عرضه می شود. قابل شست و شو بوده و تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *