مقالات

ماهی تعادلی

به وجود آوردن یک محیط بازی کوچک در منزل و سرگرم کردن بچه ها وظیفه ی هر پدر و مادری می باشد. کودکان به بازی کردن توجه و علاقه زیادی نشان می دهند و بیشتر زندگی و اساس کار های روزانه آنان به بازی های هیجانی و پر جنب و جوش خلاصه می شود. با این وجود والدین به این مسئله توجه نشان داده و یه دنبال اسباب بازی هایی هستند که در عین حال که جمع و جور هستند بتوانند کودک را شاد و راضی نگه دارند.
ماهی تعادلی یکی از انتخاب های اکثر منازلی است که کودک دارند و از این وسیله به راحتی نمی گذرند. بسیار پر طرفدار و پر فروش بوده و کودکان عاشق بازی کردن با آن می شوند. همچنین طراحی آن که به شکل ماهی است کودکان را راحت تر به سوی خود جذب می کند. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن می باشد که از عمر بسیار بالایی بر خوردار است. مقاومت خوبی دارد و تحمل وزنی آن بالا می باشد. سبک و قابل حمل و جابه جایی است و به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید و در هر محلی که دوست داشتید بگذارید.
ماهی تعادلی را بهتر است با دیگر مدل های اسباب بازی بکار ببرید و بازی های مختلف و جدید جهت بازی کودک خلق نمایید. مثلا یک عدد سرسره موزی خریداری کنید و کنار دیگر بازی های فرزندتان بگذارید. سرسره موزی از جمله سرسره های مقاوم و با کیفیت است تحمل وزنی آن نسبت به مدل های مشابه بالا تر است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و دارای شیب ملایمی است. کنار آن دوتا دسته قرار داده شده است که کودک با گرفتن آن به سادگی می تواند از پله ها بالا برود. یک سبد نیز کنار آن قرار داده شده است تا کودک به بازی بسکتبال نیز بپردازد.طراحی رنگ زیبایی دارد و قابل شست و شو نیز می باشد.
ماهی تعادلی را می توانید در منازل، آپارتمان ها، باغ ها، تالار ها، خانه بازی ها، مهد کودک ها، پارک ها، فروشگاه ها مورد استفاده قرار دهید. تنوع رنگی جذاب و زیبایی دارد و قابل شست و شو هم می باشد و شما با مواد شوینده خانگی بجز سفید کننده ها می توانید آن را مثل اولش کنید.
ماهی تعادلی بازی شیرینی برای کودکان می باشد که بازی با آن هم بسبار راحت است. معمولا کودک حین بازی با آن احساس می کند تاب بازی و یا به الاکلنگ می پردازد. یک بازی تک نفره و مناسب که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. دارای شیب ملایم و سطحی سیقلی می باشد. دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است و کودک با گرفتن آن به بازی می پردازد. دارای دو تا جاپایی کشیده می باشد تا کودک هنگام بازی کردن پای خود را بر روی آن قرار دهد.
ماهی تعادلی را می توانید در دومدل با سقف و بدون سقف خریداری کنید و یا با مراجعه به سایت درناتوی و دیدن محصولات مشابه و یا راکر حیوانات و تنوع رنگ، انتخاب مورد نظر خود را داشته باشید. در کنار ماهی تعادلی از میز صندلی استار هم استفاده کنید تا کودک بر روی آن به انجام تکالیف خود بپردازد.میز و صندلی استار از جمله باکیفیت ترین مدل های میز و صندلی می باشد. مقاومت بسیار بالایی داشته و دارای رنگ بندی شاد و متنوعی است. پایه های آن حالت ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن صندلی شود. نشیمن راحتی دارد و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود.
خلاصه:

ماهی تعادلی یکی از انتخاب های اکثر منازلی است که کودک دارند و از این وسیله به راحتی نمی گذرند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و عمر بالایی دارد. مقاومت خوبی دارد و تحمل وزنی آن بالا می باشد.قابل حمل و جابه جایی است.

ماهی تعادلی با یک عدد سرسره موزی خریداری کنید و کنار دیگر بازی های فرزندتان بگذارید. سرسره موزی از جمله سرسره های مقاوم و با کیفیت است و تحمل وزنی آن نسبت به مدل های مشابه بالا تر است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و دارای شیب ملایمی است.ماهی تعادلی یک بازی تک نفره و مناسب که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. دارای شیب ملایم و سطحی سیقلی می باشد. دوتا دسته و دوتا جا پایی کنار آن قرار دارد. در کنار ماهی تعادلی از میز صندلی استار هم استفاده کنید تا کودک بر روی آن به انجام تکالیف خود بپردازد.میز و صندلی استار از جمله باکیفیت ترین مدل های میز و صندلی می باشد. مقاومت بسیار بالایی داشته و دارای رنگ بندی شاد و متنوعی است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *