مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
کودکان عاشق بازی های فکری می باشند و این دسته از سرگرمی ها بخش زیادی از اوقات فراغت آنان را در بر می گیرد و نقش تأثیر گذار آن را در زندگی کودکان نباید نادیده گرفت. به دلیل این تأثیرات مثبت والدین برای کودکانشان بیشتر به سمت بازی های آموزشی و فکری جذب می شوند و و جود این بازی هارا بین دیگر اسباب بازی کودکان ضروری می دانند.
لگو فله ای جزء معدود اسباب بازی های سرگرم کننده می باشد که بازی با آن لذت خاصی را به کودک انتقال می دهد. کودکان از این بازی هرگز خسته و دلزده نمی شوند چرا که می توانند هر بار شکل های تازه و مختلفی را با آن خلق کنند.لگو فله ای بازی لذت بخشی است که همزمان می تواند یک یا چند کودک را دور هم به بازی و سرگرمی مشغول نماید.کودکان دور هم جمع شده و سعی می کنند از چیدن و سرهم کردن لگو ها به یک طرح مطلوب و جالبی دست پیدا کنند. که هنگام انجام این بازی بایکدیگر وقت می گذرانند، از هم چیز های جدید و تازه یاد می گیرند و با هم سن و سال هایشان بازی می کنند و روابط اجتماعی خود را تقویت می کنند.
لگو فله ای یک بازی مفید است که کودک حین بازی کردن با آن کلمات تازه و جدیدی را یاد می گیرد مثل کلمه بالا، کنار، پشت، انواع رنگ ها،زیر، رو و غیره.قدرت تفکر، تخیل، قدرت ذهن، قدرت بصری، قدرت تجسم و انتخاب اشکال گوناگون را در کودک تقویت می نماید. لگو فله ای از جنس پلاستیک مرغوب می باشد و از عمر بالایی بر خوردار بوده و به سادگی خراب نمی شود. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و کودک با بازی کردن با این وسله روحیه شادی را خواهد داشت. قابل شست و شو می باشد و کودکان در هر گروه سنی و چه دختر و چه پسر می توانند از این بازی استفاده کنند.
لگو فله ای بازی متنوع و جالبی است.در انتخاب و خرید آن توجه به سن کودکتان نمایید و مناسب با سن فرزندتان لگو فله ای را خریداری کنید. هنگام بازی کردن اگر کودک شما خواست به او کمک کنید حتما با او هم بازی شوید و بگذارید کودکتان بفهمد که بازی کردن و ایده های آن برای شما مهم است این کار باعث می شود فرزند شما حس خوبی داشته باشد. البته توجه نمایید که هرگز با نظر و ایده دادن به بازی کودکتان سمت و سو ندهید و اجازه دهید که خودش به هر شکل که دوست دارد بازی کند.
کنار بازی لگو یک عدد سرسره سنجاب هم قرار دهید تا کودک به فعالیت و بازی های تحرکی هم بپردازد. سرسره سنجاب با شکل خاص و رنگ زیبای خود کودک را سر شوق می آورد و بازی با آن لذت بخش است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و بسیار مقاوم است. قابل حمل و جا به جایی می باشد و دوتا دسته کنار پله های آن قرار دارد. همچنین یک سبد جهت بازی بسکتبال. برای فرزندتان یک مدل میز و صندلی هم تهیه کنید تا کودک با خیال آسوده و رغبت بیشتری به انجام فعالیت ها و کار های خود بپردازد. می توانید میز و صندلی رامو را انتخاب کنید که از مقاومت بسیار بالایی بر خوردار هستند و در 6 رنگ مختلف به تولید می رسد.جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو می باشد.
خلاصه:

والدین برای کودکانشان بیشتر به سمت بازی های آموزشی و فکری جذب می شوند و و جود این بازی هارا بین دیگر اسباب بازی کودکان ضروری می دانند.
لگو فله ای جزء معدود اسباب بازی های سرگرم کننده می باشد که بازی با آن لذت خاصی را به کودک انتقال می دهد. کودکان دور هم جمع شده و سعی می کنند از چیدن و سرهم کردن لگو ها به یک طرح مطلوب و جالبی دست پیدا کنند. که هنگام انجام این بازی بایکدیگر وقت می گذرانند، از هم چیز های جدید و تازه یاد می گیرند و با هم سن و سال هایشان بازی می کنند و روابط اجتماعی خود را تقویت می کنند.
کنار بازی لگو یک عدد سرسره سنجاب هم قرار دهید تا کودک به فعالیت و بازی های تحرکی هم بپردازد. سرسره سنجاب با شکل خاص و رنگ زیبای خود کودک را سر شوق می آورد و بازی با آن لذت بخش است. برای فرزندتان یک مدل میز و صندلی هم تهیه کنید تا کودک با خیال آسوده و رغبت بیشتری به انجام فعالیت ها و کار های خود بپردازد. می توانید میز و صندلی رامو را انتخاب کنید که از مقاومت بسیار بالایی بر خوردار هستند و در 6 رنگ مختلف به تولید می رسد.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *