قوانین و مقررات درناتوی:

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه درنا ، هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین میباشد.

 

قوانین عمومی :

کلیه فعالیت فروشگاه درنا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد . (کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر میباشند)

 

حفظ حریم خصوصی :

فروشگاه درنا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. قوانین کاربر : کاربر موظف است آدرس کامل کد پستی و مشخصات گیرنده را به درستی وارد نماید و فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه انجام شده نمی‌پذیرد. در صورتی که خریدار پرداخت را نهایی نکند فروشگاه درنا هیچگونه وظیفه ای در قبال کالای نگه داشته شده در سبد خرید ندارد و حق با خریداری ست که پرداخت خود را نهایی کرده است.در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن سفارش و تعویض کالا و برگشت وجه را دارد.

 

شرایط مرجوعی کالا:

فروشگاه درنا همواره در تلاش است تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به مشتریان خود ارائه کند. نکته مهم : ممکن است عکس بعضی محصولات با محصول اصلی به دلیل نورپردازی تفاوت داشته باشد. نکته : اجناسی که فاقد ضمانت و مرجوعی میباشد ، فروشگاه در قبال خرابی و مرجوع آن کالا هیچ گونه مسئولیتی نمی‌پذیرد و از خود سلب مسئولیت می‌نماید. لطفا قبل از تحویل کالا آنرا بررسی کنید اگر جعبه و بسته بندی کالا مخدوش و یا دچار خرابی شده بود به گونه ای که به احتمال زیاد به کالا صدمه وارد شده ، کالا را دریافت نکنید لذا پس از آن شرکت حمل و نقل هیچ مسئولیتی در قبال کالای صدمه دیده ندارد. در غیر این صورت در حالت مشاهده آسیب ، مشتریان خانگی تا ۲۴ ساعت و مهد یا خانه بازی تا ۴۸ ساعت فرصت گزارش به پشتیبانی را از طریق تماس با ما را دارند . توجه کنید : هنگام ارسال کالا فرض بر این است که تحویل گیرنده کالا خود شما هستید و بررسی ها در مدت مشخص شده انجام می‌دهید ، دلایلی از قبیل سفر رفتن و سپردن به بستگان و…به عنوان تاخیر در اعلام خرابی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.

 

ارسال کالا:

ارسال تمامی اجناس به صورت رایگان میباشد . محصولاتی که قابلیت ارسال با پست را داشته باشد به آدرس پستی شما در سراسر کشور به صورت رایگان ارسال می‌گردد و محصولاتی که به دلیل حجم و وزن قابلیت ارسال با پست را ندارند تا باربری شهر شما (شهر های ذکر شده در جدول ) به صورت رایگان ارسال میگردد و مشتری اجناس را در باربری های نامبرده دریافت می‌کند. هزینه ارسال اولیه محصولات رایگان میباشد اما در صورت تعویض یا مرجوعی کالا هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد و فروشگاه هیچ هزینه ای در قبال ارسال نمی‌پذیرد. پیگیری سفارشات شما ، پس از ثبت سفارش در طول ایام هفته به جز روزهای تعطیل انجام میگردد پردازش و ارسال سفارشات در محدوده شهر اصفهان طی ۶ تا ۱۲ ساعت و شهرهای دیگر ۲ تا ۷ روزکاری انجام میگردد.