مقالات

صندلی استار صندلی استار

صندلی استار:
اگر به دنبال یک صندلی مناسب با ایمنی خوب جهت استفاده کودک خود هستید، صندلی استار میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد و با خیال راحت می توانید این صندلی را خریداری کنید و از مزایای آن برخوردار شوید.
صندلی استار یک صندلی ایده‌آل بوده و مناسب جهت استفاده کودکان می باشد که با استانداردهای روز اروپا ساخته شده است. اگر کودک شما ساعت‌ها بر روی آن بنشیند خسته نمی شود و با سراحت می توان گفت که استحکام فوق‌العاده‌ای دارد و یک فرد بزرگسال می‌تواند به راحتی بر روی آن بنشیند بدون اینکه صندلی آسیب ببیند، ولی ابعاد و زوایای آن مناسب برای کودکان ساخته شده است و به سادگی تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلو را دارا است.
صندلی استار را شما میتوانید با رنگ دلخواه خود خریداری کنید چراکه در رنگ بندی های شاد و متنوع عرضه میگردد و نیازهای مشتریان سخت پسند را برآورده می سازد. صندلی استار از جنس پلی اتیلن می باشد که از عمر خوبی برخوردار است و با استفاده خوب از آن می توانید آن را حتی چند سال هم نگهداری کنید. مناسب جهت استفاده مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، مشاغل کودک و حتی آپارتمان ها و ویلا ها می باشد.
صندلی استار به سادگی شسته می شود و خیلی سریع خشک می شود. وزن کم آن باعث می‌شود که به سادگی آن را جابه‌جا کرد و همچنین جا به جایی آن را آسان می‌سازد. معمولا مهد کودک ها و خانه بازی ها جهت امنیت بیشتر و زیبایی مکان خود صندلی استار را بر روی تاتامی در اصفهان که رنگ بندی های شاد و زنده ای دارد می‌گذارند و امنیت و ایمنی مکان خود را بالا می‌برند.بسته به سلیقه خود می توانید کنار صندلی استار از میز استار و یا میز چیکو و میز لبخند نیز استفاده نمایید. برای جذابیت مکان خود می توانید از اسباب بازی‌های متنوع و وسایل بازی کودکان استفاده نمایید مثل گذاشتن سرسره ۷ پله که کنار آن نیز یک حلقه بسکتبال نیز نصب شده است و در رنگ بندی های متنوع عرضه می شودو شما می توانید با رنگبندی که برای صندلی خود انتخاب می کنید رنگ سرسره ۷ پله خود را نیز با آن یکی کنید. اشاره می‌کنیم، کودکان علاقه زیادی به سرسره و تاب دارند و خیلی سریع جذب آن می شوند. و یا به دلخواه از نمونه‌های دیگر سرسره مثل سرسره موزی، سرسره کارینا و سرسره سارینا استفاده نمایید و یا از تاب کودک آویز که شادی و سرگرمی خوبی را برای کودکان به دنبال دارد را خریداری کنید.شما برای تنوع بخشیدن به مکان خود می توانید از خرس بزرگ استفاده کنید که بسیار مورد پسند کودکان می‌باشد.
صندلی استار به گونه‌ای ساخته شده است که کودک با نشستن ساعت ها بر روی آن خسته نمی شود. فاصله نشیمن آن تا زمین ۲۹ سانتیمتر است و برای کودکان زیر ۷ سال ساخته شده است.
خلاصه:
صندلی استار یکی از صندلی های پر طرفدار و پرفروش بین صندلی های موجود در بازار بوده و به خوبی نیازهای کودکان را برآورده می سازد چرا که از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده و به سادگی تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلو را داد. در رنگ بندی های شاد و زنده طراحی می شود که کودک با هر سلیقه و شخصیتی که باشد می‌تواند صندلی استار خود را خریداری کند و از آن لذت ببرد.
صندلی استاد به راحتی شسته شده و خیلی سریع خشک می‌شود این وسیله به گونه‌ای است که کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود. نشیمن آن تا زمین ۲۹ سانتیمتر است و ساخته شده برای کودکان زیر هفت سال است. جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد که از عمر خوبی نیز برخوردار است و سال‌ها می‌توان از آن استفاده کرد.

 

 

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *