مقالات

صندلی استارمخصوص کودکان

صندلی استار
صندلی استار یکی از نمونه صندلی های عالی برای کودکان می باشد که از استانداردهای روز دنیا برخوردار می باشد یک صندلی ایده آل برای مصارف مهدکودک ها و خانه بازی ها و اتاق کودک و هر مکانی که با کودک سر و کار دارند می باشد.
صندلی استار دارای رنگ بندی های مختلف و شاد می باشد که کودکان را جذب خود کرده و در روحیه لطیف آنان تاثیرات مثبت فراوانی دارد.
صندلی استار از جنس پلی اتیلن بوده و این امر در مقاومت و ماندگاری آن تاثیرات خوبی داشته و بسیار مقاوم است به گونه‌ای که یک فرد بزرگسال نیز می‌تواند بر روی آن بنشیند بدون اینکه آسیبی به صندلی وارد شود به سادگی شسته می شود و وزن بسیار سبک نیز دارد که شما می توانید خیلی راحت آن را جابه جا کنید.
صندلی استار دارای پایه های استاندارد بوده و به طور ضربدری ساخته شده‌اند تا حین استفاده کودک لق نزند و یا زمین نخورد. صندلی استار بسیار با امنیت بوده و سازندگان آن به مسائل اُرگانومی آن توجه فراوانی نشان داده اند و کودک تا ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نشده و به آنان آسیب وارد نمی‌ کند. فاصله نشیمن صندلی استار تا زمین ۲۹ سانتیمتر می باشد مناسب جهت کودکان زیر ۷ سال است.
صندلی استار را شما می توانید همراه با میز استار استفاده نمایید و یا به دلخواه با هر میز دیگر اما پیشنهاد ما برای صندلی استار میز استار می باشد همچنین مدل های دیگر میز و صندلی که می‌توان به مدل چیکو، میز صندلی لبخند، و میز صندلی وانیا استفاده نمایید و باید اشاره کرد که تمامی این میز و صندلی ها از استانداردهای لازم برخوردارند و در رنگ بندی های متنوع عرضه می شوند که بسته به سلیقه شخصی می توانید یک انتخاب خوب داشته باشید. صندلی و میز استار مناسب جهت مهد کودک ها مراکز آموزشی موسیقی و زبان و همچنین خانه بازی ها یا اتاق کودک و ویلا ها می باشد. جالب می شود که کنار صندلی استار از وسایل بازی دیگر برای کودکان استفاده نمایید مثل استفاده از ماهی تعادلی که یک بازی جذاب و جمع و جور می باشد و کودکان از بازی با آن لذت فراوانی می برند و یا استفاده از استخر توپ بادی و یا استخر توپ خرس و نرده ای که هر یک خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. استفاده از سرسره که انواع مختلفی دارد مثل سرسره موزی سرسره کارینا و سرسره سارینا و یا سرسره فرینا که دارای یک حلقه بسکتبال نیز بوده ایجاد بازی های بیشتری برای کودکان می نماید همچنین گذاشتن تاب کودک آویز برای سرگرم کردن کودکان می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.کجاوه تک نفره و یا دو نفره زرافه این بازی سرگرم کننده می تواند برای کودکان بسیار جالب باشد و یا استفاده از تاب سرسره abc و یا تاب سرسره طرح کشتی و یا طرح سنجاب که نمونه‌های آن را در مهدکودک ها نیز می توان استفاده نمود و ایجاد یک فضای عالی.
خلاصه:
صندلی استار یکی از نمونه‌های صندلی عالی و پرطرفدار بین مهدکودک ها خانه بازی ها و مراکز آموزشی و حتی منازل می باشد که عمر بسیار طولانی داشته و در رنگ بندی های مختلف عرضه می‌شوند.جنس این صندلی از پلی اتیلن بوده و مقاومت بسیار خوبی دارد به گونه ای که یک فرد بزرگسال نیز می تواند بر روی آن بنشیند و همچنین به دلیل وزن آن به راحتی جابه جا می شود پایه‌های آن به صورت ضربدری بوده تا مانع از لق خوردن و یا افتادن کودکان شود همچنین به دلیل استاندارد بودن آن کودکان با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شوند.

 

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *