مقالات

سرسره موزی:

سرسره موزی:
بازی ها در دنیای کودکان از اهمیت و جذابیت بالایی برخوردار هستند و تنوع در بازی کودکان و همچنین بازی با همسن و سال هایشان برای آنان بسیار اهمیت دارد و باعث فهمیدن بسیاری از مسائل پیرامون و یادگیری در آنان می شود. دغدغه بسیاری از والدین برای بازی کودکانشان معمولاً مکان بازی و استاندارد بودن وسایل بازی آنان است.
سرسره موزی یک وسیله سرگرم کننده و از جمله بازی های بسیار دوست داشتنی برای کودکان است که با خیال راحت می توانید در اختیار فرزندتان قرار دهید تا به بازی مشغول شود.خصوصیت سرسره موزی به گونه ای است که شما می توانید حتی آن را در منزلتان هم استفاده کنید و خیالتان از امن بودن مکان بازی آسوده باشد همچنین وقت بیشتری را در کنار فرزند دلبندتان باشید.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. حمل و جابه‌جایی راحتی داشته و به سادگی میتوانید در هر مکانی که خواستید آن را بگذارید.
سرسره موزی تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را داشته و طراحی شیک و جذاب آن همچنین رنگ بندی زیبایی که دارد کودکان را خیلی زود جذب می کند.دارای استاندارد های روز دنیا بوده و فاقد لبه های تیز و برنده است.همچنین دو تا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است تا کودکان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و تعادل خود را حفظ نمایند. می توانید از آن در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، حیاط خانه، منازل و آپارتمان ها نیز استفاده کنید.
سرسره موزی قابل شستشو بوده و یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن تعبیه شده است. این سبد بسکتبال باعث می شود تا کودکان به بازی های توپی نیز بپردازند. بازی های توپی معمولا مورد علاقه تمامی کودکان می باشد و دوست دارند قسمتی از روز خود را به این بازی بپردازند. سرسره موزی موجبات فعالیت و تحرک را در کودکان فراهم نموده و باعث می شود کودک با فعالیت نمودن رشد کند و قدرت عضلانی و قدرت بدنی خود را افزایش دهد. در کنار این سرسره جذاب و دوست داشتنی از اسباب بازی ماهی تعادلی نیز استفاده کنید.این اسباب بازی بسیار کم جا و دوست داشتنی می باشد که تداعی کننده تاب و الاکلنگ برای کودکان است و شیوه بازی با آن به گونه ای است که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. سطح صیقلی و شیب ملایم آن این عمل را آسان می سازد. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن بوده و مقاومت بسیار بالایی دارد در دومدل با سقف و بدون سقف می توانید آن را خریداری نمایید. دارای رنگ بندی شاد و متنوع می باشد و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است. استفاده از لگو فله ای نیز توصیه می شود این بازی فکری به راحتی یک یا چند کودک را می تواند دور هم جمع کند و برای ساعت ها به بازی سرگرم کند. هرگز حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که کودکان می توانند بارها و بارها آنرا خراب کنند و دوباره از نو بسازند. جنس آن از پلاستیک مرغوب است و دارای تنوع رنگی می باشد.
خلاصه:
سرسره موزی یک وسیله سرگرم کننده و از جمله بازی های بسیار دوست داشتنی است که در منزلتان هم می توانید از آن استفاده کنید. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. حمل و جابه‌جایی راحتی داشته و به سادگی میتوانید در هر مکانی که خواستید آن را بگذارید.
سرسره موزی تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را داشته و طراحی شیک و جذاب آن همچنین رنگ بندی زیبایی که دارد کودکان را خیلی زود جذب می کند.دارای استاندارد های روز دنیا بوده و فاقد لبه های تیز و برنده است.همچنین دو تا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است تا کودکان بتوانند به راحتی از آن استفاده کند.
سرسره موزی قابل شستشو بوده و یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن تعبیه شده است.
در کنار این سرسره جذاب و دوست داشتنی از اسباب بازی ماهی تعادلی نیز استفاده کنید.این اسباب بازی بسیار کم جا و دوست داشتنی می باشد که تداعی کننده تاب و الاکلنگ برای کودکان است. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن بوده و مقاومت بسیار بالایی دارد. دارای رنگ بندی شاد و متنوع می باشد و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است. استفاده از لگو فله ای نیز توصیه می شود این بازی فکری به راحتی یک یا چند کودک را می تواند دور هم جمع کند و برای ساعت ها به بازی سرگرم کند. هرگز حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که کودکان می توانند بارها و بارها آنرا خراب کنند و دوباره از نو بسازند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *