مقالات

سرسره موزی:

سرسره موزی:
دنیای کودکان کاملا متفاوت از دنیای ما بزرگترها می باشد. بزرگترین دغدغه ی کودکان داشتن اسباب‌بازی‌های بیشتر، متنوع رنگارنگ و انجام بازی‌هایی که از انجام آن لذت ببرند و مدام مشغول بازی و بازی و بازی باشند. ایجاد این فضا های شاد و متنوع جهت بازی کودکان بر عهده والدین می باشد که برای اکثریت آنان توجه بالایی دارد. چرا که با بازی کردن کودک رشد می‌کند، قد می‌کشد، یاد می گیرد و می فهمد. انجام بیشتر بازی ها بر قدرت بدنی و جسمانی کودکان تاثیرات مثبت فراوانی دارد.مثلا بازی‌هایی که تحرک در آن بالا باشد.
سرسره موزی از آن دسته اسباب بازی هایی است که مورد پسند کودکان بوده و علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند. شکل آن به گونه‌ای است که کودکان را خیلی زود جذب خود می‌کند.
سرسره موزی را با نام‌های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی نیز می شناسند. این اسباب بازی جذاب به دلیل جمع و جور بودن مورد استفاده در منازل، آپارتمانها، ویلاها، باغ ها، پارک‌ها،مهد کودک و خانه بازی ها می باشد. کودک با بالا رفتن از سرسره موزی و سر خوردن به پایین و تلاش برای تکرار بازی خود به تکاپو و فعالیت وا داشته می‌شود که طی آن فعالیت بدنی انجام شده، سوخت و ساز آن بالا رفته و در نهایت باعث رشد بدنی و رشد جسمانی فرزند شما می شود. توجه داشته باشید که همان قدر که بازی کردن و جنب و جوش کودکان مهم است وسیله بازی و طرح آن نیز اهمیت دارد تا کودک را به بازی راغب کند.
سرسره موزی نسبت به دیگر سرسره ها مثل مدل خرس و سنجاب ارتفاع بیشتری دارد و همچنین مناسب گروه سنی بالای سه سال می باشد. تحمل وزن تا ۶۰ کیلوگرم را دارد.
سرسره موزی را می توانید در کنار دیگر وسایل شادی و سرگرمی کودکان بچینید و فضای بازی آنان را حسابی جذاب کنید. برای مثال کنار سرسره موزی یک استخر توپ مدل خرسی و یا توری و نرده ای بگذارید تا کودک حین لیز خوردن از آن به درون انبوهی از توپ ها قرار گیرد و یا کف آن را با تاتامی در اصفهان فرش کنید تا امنیت مکان را بالا ببرید و کودک حین بازی کردن آسیبی نبیند و یا گزاشتن یک تونل هزارپا تا کودک از آن بگذرد از پله های سرسره موزی بالا برود و به پایین سر بخورد و لذت ببرد. تاب کودک آویز همچنین از گروه بازی هایی است که در کنار سرسره بسیار بازی هیجانی به شمار می‌آید.
سرسره موزی از جنس پلی اتیلن پلاستیکی فشرده می باشد که دارای عمر طولانی میباشد و با استفاده خوب از آن می توانید چندین سال هم از آن استفاده نمایید. قابل شست وشو بوده و به سادگی می توانید آن را بشویید و تمیز نمایید. ماهی تعادلی نیز یک بازی تک نفره می باشد که می توانید کنار سرسره موزی از آن استفاده کنید و ایجاد فضایی متنوع در بازی‌های فرزندتان نمایید تا کودک از بازی کردن با یک وسیله خسته نشود. ماهی تعادلی همانگونه که از نامش پیداست شبیه به یک ماهی ساخته شده است که تداعی کننده الاکلنگ و تاب برای کودکان می باشد که سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورند. کنار سرسره موزی دوتا دسته تعبیه شده است تا کودک با گرفتن آن به راحتی بالا برود و از استاندارد خوبی برخوردار است. لبه های گرد آن مانع آسیب دیدن کودک می‌شود. شکل جذاب و تنوع رنگ آن برای کودکان بسیار مورد پسند می باشد.
خلاصه:
سرسره موزی یکی از اسباب بازی های پرفروش و پر مصرف بین مصارف خانگی، آپارتمانها، ویلاها، باغ ها، مهد کودک و خانه بازی ها می باشد که به دلیل جمع و جور بودن آن و فضای کمی که اشغال می کند بسیار مورد توجه واقع شده است. طراحی زیبا و تنوع رنگ آن برای کودکان بسیار مورد پسند می باشد. تحمل وزن تا ۶۰ کیلو را دارا می باشد. قابل حمل بوده و همچنین قابل شست وشو نیز میباشد و به راحتی می توانید آن را تمیز و مثل اولش کنید. جنس سرسره موزی از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است پیشنهاد می‌کنیم در کنار آن حتماً از دیگر وسایل بازی نظیر تاب کودک آویز، تونل هزارپا، استخر توپ، استفاده نمایید تا بازی کودک از یکنواختی بیرون بیاید.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *