مقالات

تجهیزات خانه بازی:تجهیزات خانه بازی:

تجهیزات خانه بازی:
ایجاد یک مکان جذاب برای بازی کودکان و سرگرم کردن آن ها کار بسیار لذت بخشی به حساب می‌آید یک ایده ی جالب، شاد و مفرح. همچنین به دلیل زندگی های امروزی کودکان خیلی راحت به سمت و سوی این مکان ها کشیده می‌شوند و همچنین والدین علاقه زیادی دارند تا کودکان خود را به این مراکز بسپارند تا به خوبی کودکی کنند و به بازی مشغول شوند. وجود یکسری از وسایل ها برای یک خانه بازی لازم و ضروری به حساب می‌آیند از جمله: تاتامی در اصفهان که یک کفپوش عالی به حساب می‌آید که معمولاً بسیاری از مراکز آموزشی به خصوص مراکزی که با کودکان سر و کار دارند از آن استفاده می نمایند.
تاتامی در اصفهان در رنگ بندی های شاد و متنوع عرضه می‌شود و همچنین ضخامت های گوناگونی نیز دارد پیشنهاد می‌شود که برای این مراکز از زخامت 20 میل آن استفاده نمایید. تاتامی در اصفهان به راحتی شسته می شود و نصب راحتی نیز دارد.
دیوارپوش:
دیوارپوش ها نیز برای محافظت از کودکان که هنگام بازی کردن ممکن است به دیواره ها برخورد کنند طراحی شده اند و امنیت و ایمنی مکان را بالا می‌برند این دیوارپوش ها نیز در شکل و طرح های جدید و جذاب تولید می شوند همچنین با طرح شخصیت های کارتونی ساخته می‌شوند که شما می توانید تمام دیواره ها و ستون ها را با این دیوار پوش ها ایمن کنید.
سرسره هفت پله که از نمونه سرسره های جذاب به شمار می‌آید و از استحکام خوبی هم برخوردار است. جنس سرسره پلی اتیلن بوده که از عمر خوبی هم برخوردار است کنار آن یک حلقه بسکتبال نیز تعبیه شده است که کودک را به هیجان و تکاپو وا می‌دارد.
چمن مصنوعی:
چمن مصنوعی نیز برای فضای باز طراحی و ساخته شده است که شما می‌توانید در حیاط و فضای باز آن را فرش کنید و یک فضای جالب ایجاد کنید و وسایل بازی خود را بر روی آن بگذارید. چمن مصنوعی مقاوم در مقابل برف و باران و نور خورشید بوده و به راحتی خراب و یا از بین نمی رود.
کجاوه دو نفره زرافه این بازی نیز قابلیت بازی همزمان دو کودک را دارد و گزینه خوبی برای دوقلوها و یا کودکان نسبتاً هم وزن می باشد.این وسیله به صورت زرافه می باشد که این امر بازی با این وسیله را جالب می کند.
تاب و سرسره سنجاب:
این بازی نیز ساخته شده از یک تاب و یک سرسره است که به صورت سنجاب ساخته شده است و بسیار زیبا می باشد و در کنار آن یک حلقه بسکتبال قرار داده شده است.
استخر توپ از گزینه های عالی و بسیار هیجان آور به شمار می‌آید که کودکان علاقه بسیار زیادی به آن دارند و حال و هوای مکان شما را به کل عوض می‌کنند. گزینه‌های مناسب آن برای خانه بازی ها و مهدکودک‌ها استخر توپ نرده ای و توری می باشد که تعداد زیادی توپ درون خود جای داده و چند تا کودک همزمان می‌توانند از آن استفاده کنند.
انواع سرسره مثل سرسره سنجاب،سرسره ABC و یا تاب و سرسرهABC، سرسره کارینا، سرسره سارینا، سرسره موزی و همچنین برای مکان خود می توانید از چند خرس رنگی بزرگ استفاده نمایید چراکه کودکان علاقه فراوانی به این اسباب بازی دارند.
چرخ و فلک زرافه:
این بازی نیز بسیار شکیل و جذاب به شمار می‌آید و هنگامی که این وسیله ثابت است می توان از آن به عنوان تاب استفاده کرد و هنگامی که آن را می چرخانید به یک چرخ و فلک تبدیل می شود.
خلاصه:
ایجاد یک مکان بازی برای کودکان مسلماً یکسری ریزه کاری هایی دارد از جمله وسایل خرید و چیدمان وسایل که بیشتر کودکان به سمت و سوی یشان کشیده می‌شوند و جلب توجه می‌کنند مثل خرید تاتامی در اصفهان که یک کفپوش ایده‌آل به حساب می‌آید و در رنگ بندی های شاد و متنوع عرضه می‌شود همچنین شستشوی آن راحت بوده و به راحتی هم نصب می شود. چمن مصنوعی که طراحی شده برای فضای باز است و باران و برف ونور خورشید نیز به آن آسیب نمی‌رساند استفاده از انواع سرسره ها مثل سرسره موزی سرسره ۷ پله، سرسره کارینا، سرسره سارینا. و چیدن چند تا خرس بزرگ رنگی مکان شما را جذاب تر می کند. استخر توپ که نمونه مناسب آن برای خانه بازی ها و مهدکودک‌ها استخر توپ نرده ای و توری است. دیوارپوش که ایمنی مکان شما را بالاتر می‌برد و در طرح های مختلف عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *