مقالات

تاب سرسره طرح سنجاب:

تاب سرسره طرح سنجاب:
بازی ها نقش بزرگی را در زندگی حال و آینده کودکان ایفا می کنند و شیوه بازی و سرگرمی های کودکان تأثیرات زیادی در شکل گیری شخصیت، استعداد و پرورش کوچولو ها دارد. بسیاری از والدین بر روی بازی کودکانشان حساسیت زیادی نشان داده و با دقت خاصی آن هارا انتخاب می نمایند.امروزه به دلیل بیماری های همه گیر و استاندارد نبودن اسباب بازی های موجود در پارک ها والدین به سمت اسباب بازی هایی کشیده شده اند که بتوان به راحتی در خانه نیز از آن استفاده کنند.
تاب سرسره طرح سنجاب یک اسباب بازی با طراحی شیک و زیبا است که هر کودکی را به راحتی می تواند جذب خود کند چرا که طراحی جالب آن که به شکل یک سنجاب است به راحتی کودکان را شیفته خود کرده و همچنین باعث می شود با حیوانات آشنا شوند. جنس تاب سرسره سنجاب از پلی اتیلن می باشد و به راحتی می توانید آن را جابجا کنید. مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالارها، منازل و آپارتمان ها می باشد.رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و دارای رنگ های گرم و زنده است که مورد علاقه بیشتر کودکان می باشد. سر آن دارای موج می باشد تا مانع شتاب کودکان حین بازی شود و از بازی خود لذت بیشتری ببرند.
تاب سرسره طرح سنجاب تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را داشته و همزمان 2 کودک از تاب و سرسره آن می توانند استفاده کنند و مشغول بازی شوند. مناسب گروه سنی 2 تا 6 سال بوده و قابل شست و شو نیز می باشد. از استاندارد بالایی برخوردار بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد. همچنین تاب سرسره طرح سنجاب دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد تا کودکان فعالیت بیشتری داشته باشند. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد تا خیال شما از استفاده کودکتان از اسباب بازی خود راحت باشد. کنار آن یک مدل میز و صندلی مخصوص به کودک هم استفاده کنید. استفاده از وسایلی که مخصوص کودکان طراحی شده است باعث می شود کوچولوها احساس استقلال بیشتری نمایند. میز صندلی استار یکی از مدل های پر مصرف و پر فروش است که بسیاری از مهد کودک ها و خانه بازی ها نیز از آن استفاده می کنند. جنس این میز و صندلی از پلی اتیلن می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار است و صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد. قابل حمل و جا به جایی بوده و در رنگ بندی متنوع و شادی به تولید می رسد. قابل شست و شو بوده و صندلی آن دارای پایه هایی به شکل ضربدری است تا مانع لق خوردن آن شود.
مدل میز و صندلی چیکو هم از گزینه های پر مصرف و پر فروش است که دارای نشیمن راحتی بوده و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود. جنس آن از پلی اتیلن است و دارای تنوع رنگی می باشد. میز آن به صورت گرد طراحی شده است و دارای پایه های جدا شونده ای می باشد. مورد استفاده در منازل، آپارتمان ها، باغ ها، ویلاها ، مراکز فروش، مهدکودک ها، و خانه بازی ها می باشد.
خلاصه:
بازی ها نقش پررنگی در دنیای کودکان دارند و تأثیرات زیادی بر زندگی حال و آینده کودکان می گذارند. از این رو بسیاری از والدین با حساسیت زیادی اسباب بازی کودکانشان را انتخاب می نمایند.
تاب سرسره طرح سنجاب از جمله اسباب بازی هایی است که می توان در منزل نیز از آن استفاده کرد و کودکان را به فعالیت و تحرک واداشت. طراحی شیک آن و رنگ بندی گرم و زنده ای که دارد باعث می شود کودکان شیفته بازی با آن شوند.تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو است تا خیال شما از استاندارد وسیله و امنیت کودکتان راحت باشد.
تاب سرسره طرح سنجاب استاندارد بالایی داشته و فاقد لبه های تیز و برنده است. مورد استفاده در پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، منازل و آپارتمان ها می باشد.جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است تحمل وزن تا 100 کیلو را داشته و همزمان دوتا کودک از تاب و سرسره آن می توانند استفاده کنند.دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد و تحرک کودکان را بیشتر می نمایید. در کنار تاب سرسره طرح سنجاب از یک مدل میز و صندلی مخصوص کودکان هم استفاده کنید. این عمل باعث ایجاد حس استقلال در کودکان می شود. میز و صندلی استار دارای تنوع رنگی بوده و قابل حمل و جابه جایی می باشد. صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلو را داشته و دارای پایه هایی به شکل ضربدری است تا مانع لق خوردن صندلی شود. میز و صندلی چیکو نیز جزء پر فروش ها و پر مصرف ترین مدل های میز صندلی است که دارای نشیمن راحت و تحمل وزن بالایی است. میز آن به صورت گرد بوده و دارای پایه های جدا شونده ای است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *