مقالات

تاب سرسره دلفین

تاب سرسره دلفین یکی از بازی های دوست داشتنی بین کودکان است که محال است به سادگی از کنار آن بگذرند و با دیدن این مجموعه حتی شده برای یک بار دوست دارند از آن استفاده کنند.
بازی کردن امریست جدا نشدنی برای کودکان و به خوبی می دانیم بیشتر وقت کوچولو ها به بازی کردن می گذرد و یک موضوع مهم در امر تربیت و بزرگ کردن کودکان است.

تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن می باشد و بازی کردن با آن فواید مفید برای کودکان به دنبال دارد. سرگرم کردن کودکان یک مسئله مهم برای والدین می باشد بخصوص در جامعه کنونی که کودکان کم تحرک شده و بیشتر به سمت بازی های کامپیوتری کشیده شده اند و این بی تحرکی فواید زیان باری برای کودکان به دنبال خواهد داشت.

اما استفاده از تاب سرسره دلفین علاوه بر سرگرم کردن کودکان باعث می شود به سر شوق آمده و تحرک بدنی داشته باشند که می تواند بر خلق و خوی آنان نیز تأثیر مثبت به جای بگذارد.

 

تاب سرسره دلفین یک پکیج جذاب است که شامل یک سرسره، یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. تاب آن تحمل وزن تا 25 کیلو را دارد و سرسره آن تا 60 کیلو گرم.

تاب سرسره دلفین به راحتی می تواند کودکان را سرگرم بازی کند اما شما برای تنوع دادن به بازی کودکان و یا پرداختن کودکان به بازی های مختلف بهتر است از بازی های دیگری مثل لگو فله ای استفاده کنید که خود بازی بسیار دوست داشتنی می باشد.

جنس آن از پلاستیک مرغوب می باشد و عمر بالایی دارد. می توان از آن به عنوان بازی سرگرم کننده و فکری برای یک یا چند کودک استفاده کرد که هر بار می توانند آن را خراب کنند و دوباره با طرح های جدید از نو بسازند. بازی با لگو فله ای باعث می شود قدرت ذهنی و قدرت تخیل کودکان افزایش یابد و دارای رنگ بندی شاد و متنوعی است.

 

تاب سرسره دلفین طرحی به شکل یک دلفین دارد که تنوعی در بین اسباب بازی های کودکان به شمار می آید و به نظر کودکان بسیار جذاب می آید. طراحی رنگ آن بین اسباب بازی ها خاص و چشم نواز است. از استاندارد بالایی بر خوردار می باشد و می توان تاب سرسره دلفین را در منازل، آپارتمان ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالار ها، فروشگاه های بزرگ و مجتمع های مسکونی نیز استفاده کرد.

تاب سرسره دلفین دارای 4 پله استاندارد است و دوتا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد و قابل شست و شو است. جهت استراحت کردن کودکان و پرداختن به تکالیف خود بهتر است از یک میز و صندلی استفاده کنید مثل میز صندلی چیکو که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی حمل و جابه جا می شود.
جنس آن از پلی اتیلن و قابل شست و شو است. تحمل وزن بسیار بالایی دارد و در رنگ بندی های شاد به تولید می رسد. می توان میز و صندلی چیکو را در تمامی مکان هایی که با کودک سروکار دارند نیز استفاده کرد.

 

خلاصه:

بازی کردن امریست جدا نشدنی برای کودکان و یک موضوع مهم در امر تربیت و بزرگ کردن آنان. تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن می باشد و بازی کردن با آن فواید مفید برای کودکان به دنبال دارد. کودکان را سر شوق آورده و باعث تحرک بدنی در آنان می شود.
تاب سرسره دلفین یک پکیج جذاب است که شامل یک سرسره، یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.
تاب آن تحمل وزن تا 25 کیلو را دارد و سرسره آن تا 60 کیلو گرم.
برای تنوع دادن به بازی کودکان از بازی های دیگری مثل لگو فله ای استفاده کنید که خود بازی بسیار دوست داشتنی می باشد. جنس آن از پلاستیک است و باعت تقویت قدرت تخیل و قدرت ذهن در کودکان می شود.
جهت استراحت کردن کودکان و پرداختن به تکالیف خود بهتر است از یک میز و صندلی استفاده کنید مثل میز صندلی چیکو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *