مقالات

تاب سرسره دلفین:

تاب سرسره دلفین:
امروزه اسباب بازی های زیاد و رنگارنگی در بازار وجود دارد که اگر قصد خرید یک وسیله سر گرم کننده برا کوچولو هارا داشته باشیم که هم استاندارد، باکیفیت، مقاوم و با دوام باشد میان انبوهی از اسباب بازی ها گم می شویم و سردرگم که کدام یک می تواند واقعا تمام خصوصیات مورد نظر را داشته باشد.
تاب سرسره دلفین یک گزینه بسیار عالی و یک انتخاب هوشمندانه است که از خرید آن حتماً رضایت کامل را خواهید داشت.
اگر به دنبال یک مدل اسباب بازی مثل تاب سرسره هستید مدل دلفین جزء بهترین ها خود نمایی می کند.از جدید ترین مدل های تاب سرسره می باشد که در مقابل عوامل طبیعی برف و باران و نور خورشید سرما و گرما مقاومت خوبی دارد.
تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن مرغوب می باشد که از عمر بالایی برخوردار است و با استفاده خوب از آن می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید.قابل حمل می باشد و شما می توانید به راحتی آن را هر کجا که دوست دارید بگذارید.مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، تالارها، باغ ها، ویلاها، فروشگاه های بزرگ، منازل و آپارتمان ها می باشد.
تاب سرسره دلفین قابل شستشو بوده و به آسانی می توانید آن را بشویید و خیلی سریع خشک نمایید. یک وسیله عالی جهت سرگرم سازی کوچولو ها که ساعت ها می توانند با آن سرگرم باشند، فعالیت کنند و تحرک داشته باشند.رنگ بندی زیبا و متفاوت تاب سرسره دلفین برای کوچولو ها بسیار جذاب بوده و علاقه زیادی به آن نشان می دهند. بخصوص طراحی شیک آن که به شکل دلفین بوده و باعث آشنایی کوچولو ها با حیوانات دریایی می شود.دارای ابعادی 185*140*125 می باشد و سرسره آن تحمل وزن تا 60 کیلو را داشته و تاب آن 20 کیلو گرم.
تاب سرسره دلفین از استاندارد خوبی برخوردار است. لبه های گرد آن مانع آسیب کوچولو ها حین استفاده می شود و دارای 4 پله با فاصله استاندارد بوده و دوتا دسته هم کنار پله ها قرار داده شده است تا کودک به راحتی بتواند از وسیله بازی خود استفاده کند.برای جذابیت بیشتر بازی کودک و متنوع ساختن آن می توانید یک ماسه بازی کودک هم خریداری کنید و در اختیار فرزندتان قرار دهید. این وسیله بازی شیرین در بسته بندی 15 کیلویی به تولید رسیده و فاقد مواد آلرژی زا می باشد که کودک می تواند با ریختن یک لیوان آب بر روی آن اشکال مختلفی را با آن درست کند و سرگرم شود. و یا از یک بازی جذاب دیگر مثل ماهی تعادلی استفاده کنید و ترکیب زیبایی با تاب سرسره دلفین بسازید. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن می باشد که از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است تداعی کننده باز تاب و الاکلنگ بوده و کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. دارای شیب ملایم و رنگ بندی مختلفی می باشد.دوتا دسته کنار وسیله قرار دارد تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید.
تاب سرسره دلفین مناسب گروه سنی 1 سال به بالا می باشد و از سه قسمت تاب، سرسره و یک سبد بسکتبال تشکیل شده است.تاب آن دارای محافظ جلو و پشتی بوده و خیال شما از استانداردی وسیله راحت خواهد بود.
خلاصه:
امروزه اسباب بازی های رنگارنگ، مختلف و متنوعی در بازار موجود است که اگر ما قصد خرید یک اسباب بازی با کیفیت، مقاوم، جذاب، و ماندگاری خوب را داشته باشیم میان این همه تنوع و انبوهی از اسباب بازی ها گم خواهیم شد. اما ما به شما تاب سرسره دلفین را معرفی می کنیم که از انتخاب آن حتما رضایت کامل را خواهید داشت.
تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. قابل حمل بوده و شما به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید.ترکیب رنگ آن برای کودکان بسیار دوست داشتنی می باشد و طراحی شیک آن که به شکل دلفین است باعث می شود کودکان با حیوانات دریایی آشنا شوند.سرسره آن تحمل وزن تا 60 کیلو را دارد و تاب آن 20 کیلو گرم.در کنار آن می توانید از یک بازی متفاوت مثل ماسه بازی کودک خریداری کنید و در اختیار کودک قرار دهید. این ماسه بازی فاقد مواد آلرژی زا بوده و یک بازی خاص برای کوچولو ها می باشد.می توانید اسباب بازی ماهی تعادلی را کنار تاب سرسره دلفین بچینید و به بازی فرزندتان تنوع ببخشید.این اسباب بازی از جنس پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است. تحمل وزنی بالایی داشته و به سادگی جابه جا می شود.تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ بوده و کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد.
تاب سرسره دلفین دارای ابعاد 185*140*125 می باشد و مناسب گروه سنی 1 سال به بالا است. دارای 4 پله استاندارد بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد.تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *