مقالات

استخر توپ 80 سانت مربع:

استخر توپ 80 سانت مربع:
امروزه بیشتر کودکان به سمت و سوی بی‌تحرکی سوق داده شده‌اند و این مسئله برمی گردد به شیوه زندگی نوین و آپارتمان نشینی و همچنین راه یافتن بازی های کامپیوتری و گوشی که کودکان حسابی به آن مشغول شده و از جنب و جوش و شیطنت های کودکانه دور شده اند و نگرانی فراوانی برای اکثریت والدین ایجاد کرده است و سعی می‌کنند که کودک خود را به خانه بازی ها، مهدکودک‌ها و یا پارک‌ها ببرند تا کودک به بازی مشغول گردد. اما اکثر والدین وقت بردن کودک به مهد کودک و خانه بازی را ندارند و یا به پارک بردن فرزندشان باعث می‌شود مدام نگران این باشند که نبودن امنیت کافی باعث صدمه‌ای به کودکشان نشود. اما با خرید یک وسیله و یا چند بازی زیبا می توانید فضای خانه را و یا اتاق کودک را حسابی عوض کنید و خیالتان هم راحت شود.
استخر توپ 80 سانت مربع از وسایل بازی شیرین و پر تحرک می باشد که محال است کودک با استفاده از آن و یا حتی دیدن اش ذوق زده نشود. استخر توپ 80 سانت مربع که رنگ بندی شاد، زنده و جذابی دارد حسابی کودک را جذب خود می سازد و باعث می شود که کودک با بازی کردن با آن به تحرک و تکاپو واداشته شود که در پی آن سیستم بدنی آنها تقویت شده و عضلات آن ها قوی میشود و تأثیرات مثبت فراوانی بر روحیه و سلامت ذهنی و جسمانی فرزند دلبند شما دارد.
استخر توپ 80 سانت مربع را با توپ‌های استخری رنگی پرکنید تا حسابی جذاب و زیبا شود و کودکان با قرار گرفتن بین آن توپ ها از بازی خود لذت برده و سرزنده شود. استخر توپ 80 سانت مربع از جنس pvc بوده و ابعاد آن نیز 85*85 سانتیمتر است.عمق آن 23 سانتی متر و ظرفیت آن 57 لیتر می باشد.این استخر زیبا در بسته بندی کارتون به دست مصرف‌کننده می‌رسد. مدل‌های دیگر استخر توپ موجود می باشد که به دلخواه و سلیقه می توانید انتخاب نمایید مدل هایی نظیر استخر توپ ۸۰ سانت گرد که همانند استخر توپ مربع می باشد ولی شکل آن گرد می باشد و مناسب جهت آپارتمان ها، منازل و اتاق کودک میباشد. مدلهای دیگر استخر توپ نظیر استخر توپ نرده ای و استخر توپ توری که هریک زیبایی و جذابیت منحصر به فرد خود را دارند.
استخر توپ 80 سانت مربع یک وسیله بازی جذابی است که به راحتی می‌تواند ساعت‌ها کودکان را سرگرم سازد و یک تنوع عالی بین بازی های کودکان باشد که اصلاً از آن خسته نمی شوند. حتی از توپ‌های استخر توپ 80 سانت مربع میتوانید برای ایجاد بازی های دیگر نیز استفاده نمایید و یا به دلخواه وسایل بازی دیگر را کنار آن بچینید که کودک گزینه بیشتری برای بازی و فعالیت داشته باشد.وسایلی نظیر سرسره موزی با شکل زیبا و جنس مقاوم که از پلی اتیلن می‌باشد و رنگبندی جذاب که کودکان را جذب خود می سازد. صندلی استار وسیله ای بسیار کاربردی می باشد که در اتاق کودک شما و یا در محل خانه بازی ها، مهد کودک ها و مراکز آموزشی و هر مکانی که با کودک سر و کار دارد می‌باشد. یک میز و صندلی استاندارد بسیار مقاوم که حتی یک فرد بزرگسال نیز می‌تواند بر روی آن بنشیند و به سادگی هم شسته و تمیز می شود جنس آن از پلی اتیلن می باشد و عمر بالایی نیز دارد. مناسب برای کودکان جهت انجام کارهای روزانه مثل غذا خوردن یا عصرانه خوردن، کاردستی و نقاشی کشیدن می باشد. مدل های دیگر نظیر: میز و صندلی چیکو، میز و صندلی وانیا و میز و صندلی لبخند نیز می تواند بسیار جذاب باشد.چیدن چند عروسک خرس بزرگ نیز فضای شما را خیلی خوب عوض می‌کند و جذابیت زیادی به آن می‌بخشد.
خلاصه:
استخر توپ 80 سانت مربع یک وسیله بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد که کودکان را سر شوق می آورد و باعث می‌شود تا به تکاپو افتاده و جنب‌وجوش کنند که این مسئله باعث قوی شدن کودک و قدرت عضلانی آنان می شود.
استخر توپ 80 سانت مربع رنگ بندی متنوع و شادی دارد که جنس آن از pvc ابعاد آن 85*85 سانتی متر و عمق آن 23 سانتی متر و ظرفیتش 57 لیتر می باشد که در بسته بندی کارتون به مصرف می رسد.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *