مقالات

استخر توپ کودک

استخر توپ:
بچه ها همیشه تنها چیزی که به خوبی از آن یاد می‌کنند و به سمت و سوی آن تمایل نشان می‌دهند، یک بازی هیجانی، پر سر و صدا و پر جنب و جوش می باشد. اما شرایط زندگی کنونی این فرصت‌ها را از کودکان گرفته است و دیگر کمتر بچه ها فضای باز مناسب برای بازی‌های خود را پیدا می کنند. این موضوع هر بار بیشتر و بیشتر می تواند روحیه لطیف کودک را وارد صدمات جدی نماید و کودک افسرده، گوشه‌گیر، و جامعه گریز شود.
اما با وجود مهد کودک، خانه بازیها و شهربازی‌ها تا حدود زیادی این نگرانی‌ها را کاسته و والدین ساعت ها فرزند دلبند خود را به آنها می سپارند.
بعضی از والدین با خرید وسایل بازی کودکان در شاد کردن کودک خود تلاش می کنند.
از جمله خرید یک تاب سرسره، الاکلنگ، ماهی تعادلی، و استخر توپ که در این نوشته به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت.
استخر توپ خرسی شکل،
این استخر توپ بیشتر طراحی شده برای منازل میباشد و مناسب برای کودکان زیر ۳ سال است این استخر دارای ۴ بدنه می باشد و از جنس پلی اتیلن است. کودکان حین استفاده از این وسیله بازی هیجانی، معمولا با بدنه ها برخورد می‌کنند. سازنده های این بازی این مسئله را در نظر گرفته و استخر توپ خرسی را با ایمنی و استاندارد روانه بازار کرده‌اند، تا کودک با برخورد به این بدنه آسیبی نبیند. بدنه این استخر به شکل خرس طراحی شده است که شکل جالب به آن بخشیده است.
استخر توپ نرده ای:
این استخر توپ نیز مناسب منازل می باشد. شما با اختصاص دادن یک فضای کوچک برای نصب این وسیله، شادی را به منزل خود خواهید آورد.استخر توپ نرده ایی به شکل نرده هایی که دور تا دور آن می باشد که هر یک رنگ متفاوت دارند و این هم در جذابیت آن و شاد کردن روحیه کودکان امری مفید تلقی می‌شود. البته سازندگان آن تمامی مسائل امنیتی و استاندارد بودن را مدنظر داشته و آن را با استاندارد و ایمنی لازم روانه بازار کرده اند.
استخر توپ توری:
استخر توپ توری به دلیل ابعاد بزرگ خود مناسب منزل شما نمی باشد و بیشتر ساخته و طراحی شده برای مرکز مهد و خانه بازی ها و شهر بازی ها می باشد که از خصوصیات جالب توجهی نیز برخوردار است از جمله اینکه ابعاد بزرگ آن باعث می‌شود تا توپ استخری‌های زیادی را در خود جای دهد و این موضوع ایمنی وسیله را بالا می‌برد. همچنین کودکان با خیال راحت و آزادی بیشتر می‌توانند به بازی و شیطنت بپردازند. توری بودن آن باعث می‌شود که والدین، مربیان به کودکان تسلط بیشتری داشته باشند.
بچه ها دوست دارند حین بازی کردن توپ‌ها را به یکدیگر و به این طرف و آن طرف و بالا پرتاب کنند، توری بودن این وسیله مانع از پرتاب توپ ها به داخل مهد کودک و فضای شما می‌شود. استخر توپ توری دارای دو تا سرسره بزرگ می باشد که شما برای جذابیت بخشیدن به مکان خود و لذت بیشتر دادن به بازی‌های کودکان می‌توانید آنها را کنار استخر توپ خود نصب کنید تا کودکان از پله ها بالا بروند و توسط سرسره به داخل استخر توپ و میان توپ های بادی رنگی قرار بگیرند و شادی و لذت بیشتری را تجربه نمایند.شما برای ایمنی و استاندارد بودن مکان خود و راحت کردن خیال تان می توانید با نصب تاتامی در اصفهان در مکان و دورتا دور استخر توپ خود ایمنی به مکان خود ببخشید و هم از یک کفپوش ایده‌آل و عالی لذت ببرید. تاتامی در اصفهان با ضخامت ها و ابعاد گوناگون و رنگ بندی های شاد مختلف و به شکل ها و یا هک کردن حروف و اعداد بر روی آن در بازار عرضه می‌شود که شما به میل و سلیقه خود و کاربردی که از آن انتظار دارید می توانید آنها را سفارش دهید.
توپ استخری دارای ویژگی منحصر به فرد است و آن این است که اگر استخر توپ شما خراب شود لوازم آن در بازار به سادگی پیدا می شود و قابل تعویض میباشد. برخلاف اکثریت اسباب بازی ها که با خراب‌شدن دیگر کارایی خود را از دست می‌دهند اما استخر توپ این ویژگی‌ها را داراست که شما وسایل آن را هر زمان که بخواهید می توانید تعویض و یا عوض نمایید. این وسایل جانبی شامل: پیچ و مهره، بدنه، توپ استخری های رنگی، پارتیشن و حفاظ می‌شود. البته حین خرید لوازم جانبی توجه لازم را به استاندارد بودن و ایمنی آن داشته باشید تا مانع از صدمه دیدن کودکان شوید.
استخر توپ لازمه هر مرکز بازی و هر مکانی که با کودکان سروکار دارد می‌باشد چرا که به راحتی کودکان را به خود جذب می نماید و تمام کودکان علاقه دارند که از آن استفاده نمایند و با این وسیله بازی پر هیجان و شاد به بازی مشغول بشوند.

استخرتوپ را بسیاری از مربیان هدفمند از آن استفاده و بهره می برند از جمله این که کودکانی که در تعادل خود مشکل دارند و یا دیر به راه رفتن می افتند مربیان آنها را درون استخر توپ قرار می‌دهند و از آنها می خواهند بر روی توپ های بادی راه بروند کودک با قرار گرفتن میان توپ های استخری رنگی هم راغب به بازی کردن و ماندن در آن می شود هم راه رفتن و تعادل خود را حفظ می کند و این کار کمک شایانی به راه رفتن کودکان می کند. و یا مربیان با قرار دادن توپ های هدفمند که ممکن است حروف خاص و یا کلماتی بر روی آن حک شده باشد را میان دیگر توپ ها و درون استخر توپ می‌اندازد و از کودک می‌خواهد تا آنها را پیدا کند این کار نه تنها باعث تقویت قدرت بصری کودک می‌شود بلکه باعث تقویت حافظه کودک شما نیز می‌شود.
خلاصه:
استخر توپ یکی از پرطرفدار ترین وسیله های بازی در میان کودکان می باشد که از فواید و کارایی های زیادی برخوردار می باشد که همگی یک کاربرد را دارا می باشند، ولی شکل، ابعاد، کاربردهای آن در منزل یا مهدکودک و خانه بازی ها با هم متفاوت میباشد. استخر توپ کمک شایانی به کودکان برای حفظ تعادل شان می کند و این امر باعث به راه افتادن سریعتر کودکانی که دیر به راه افتاده اند می‌شود.
استخر توپ بازی پرهیجان بین کودکان است که دوست دارند ساعت‌ها در آن به بازی مشغول باشند. مربیان از استخر توپ به جز بازی، برای اهداف آموزشی نیز بهره می‌برند از جمله قرار دادن توپ های هدفمند در میان استخر توپ و از کودکان می خواهند تا آنها را پیدا کنند، که این کار باعث می شود قدرت بصری، حافظه و توجه کودک تقویت شود. در این نوشته به معرفی استخر توپ خرسی که به شکل خرس طراحی شده است و کودک را به تمایل بیشتری برای استفاده از آن می کند، مناسب برای منازل می باشد و استخر توپ نرده ای که با نرده های رنگی دور تا دور آن می باشد و در روحیه کودک تاثیر بیشتری می گذارد. و همچنین استخر توپ توری که مناسب برای مراکز مهد کودک و خانه بازی ها و شهربازی ها می باشد و با ابعاد بزرگ خود توپ‌های استخری بیشتری در خود جای می دهد و این مسئله باعث امنیت، استانداردی بیشتر این وسیله جذاب می شود.

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *